İpad Air 4 ekran kapalıyken pil düşme sorunu

Bu konuyu okuyanlar

omer.rr

Öğrenci
Herkese selam. iPad Air 4 tabletimde kullanılmıyorken pil düşmesi sorunu yaşıyorum. Bazen 3, bazen 2 düşmeler yaşıyorum ve Wi-Fi arka plan yenileme hepsi kapalı halde oluyor. Pil yerinde de kullanılan uygulama gözükmüyor. Nedeni nedir?

Herkese selam. iPad Air 4 tabletimde kullanılmıyorken pil düşmesi sorunu yaşıyorum. Bazen 3, bazen 2 düşmeler yaşıyorum ve Wi-Fi arka plan yenileme hepsi kapalı halde oluyor. Pil yerinde de kullanılan uygulama gözükmüyor. Nedeni nedir?
Bence bir sorun yok 1-2 büyük rakamlar değil,garanti varsa servise yollayın.

omer.rr

Öğrenci
Bilmiyordum. %2 %3 büyük bir rakam değil bence. Belki batarya kapasitesi çok büyük olduğu için düşüyordur. (Sadece bir düşünce, mantığı var mı bilmem.) Apple destek ne dedi bu konuda?
Normal dedi ama hani gün içerisinde de düşmeye devam edince bana pek normal gelmiyor günde 1 düşse olabilir ama günde 3 falan düşebiliyor bişeyde açık değil kullanmadığım zamanda garip

Overclocked

Profesör
Normal dedi ama hani gün içerisinde de düşmeye devam edince bana pek normal gelmiyor günde 1 düşse olabilir ama günde 3 falan düşebiliyor bişeyde açık değil kullanmadığım zamanda garip
%3 laf edilecek bir değer değil. Merak etmeyin, sorun olmaz. Hem gün içerisinde cihazı kullanmıyor musunuz? Düştüğünü nasıl anlıyorsunuz?

omer.rr

Öğrenci
%3 laf edilecek bir değer değil. Merak etmeyin, sorun olmaz. Hem gün içerisinde cihazı kullanmıyor musunuz? Düştüğünü nasıl anlıyorsunuz?
Pil seviyesini aklımda tutup bakıyorum zaten pil yerinde de düştüğü gözüküyor
Mesaj otomatik birleştirildi:

İpad 8.nesil kullanıcısıyım geceleri bendede oluyor normal
Ben 8 kullanırken başıma böyle bişey gelmemişti ama arkadaşımda 7. Nesil kullanıyor onda da sorun yok

SDN Son Haberler