İpad Air 3 Wifi+Cellular Mı Almalıyım ? (Bonus sorulu)

Bu konuyu okuyanlar

tarzzamani

Asistan
Reaksiyon puanı
35
Merhabalar, ipad air 3 almayı düşünüyorum fakat cellular özellikli almalı mıyım. Gerekli midir sizce ?

Türkiye'de kullanım dışıydı ilk zamanlar şu an kullanılıyor sanırım ve kullanıcılardan nasıl olduğuna dair yorumlar beklemekteyim.

Ektra hat mı almamız gerekiyor yoksa mevcut simi takıp görüntülü konuşmaya, sesli arama yapmaya, mesajlaşmaya devam edebilir miyiz ?

Son olarak e-sim dedikleri olay türkiye'ye gelir mi bu konu hakkında ne düşünüyorsunuz ?

remaz3442

Asistan
Reaksiyon puanı
51
Kimse yazmamış ama bu soruların cevabını bende aramaktayım. Takipteyim bilenler aydınlatabilir mi ?

lutfuhoca

Asistan
Reaksiyon puanı
45
e-sim daha gelmedi çok görüşme yapan biri değilseniz gerek yok bence wifi alın geçin derim

LalaPapa

Asistan
Reaksiyon puanı
117
Ipad i ne için kullanacaksınız? Kullanma sıklığınız ne olacak? ve interneti telefondan bağlamak sizin için sorun olur mu? Cevap verirseniz daha çok yardımcı olmaya çalışırım.

E-sim için bu sene sonunu söylüyorlardı ancak corona olayı sanırım bu durumuda etkiledi. Ama türkiye tarafında e sim onaylandı diye biliyorum. Sim olarakta farklı ayrı bir sim almanız gerekiyor diye biliyorum.