İpad air 3 mi samsung s5e mi

Apple mi samsung mu

• Apple air 3

Kullanılan: 7 77.8%
  • Samsung s5e

Kullanılan: 2 22.2%

• Kullanılan toplam oy
    9

Bu konuyu okuyanlar

conqueror0640

Öğrenci
Reaksiyon puanı
21
Çok fazla maliyeti olmayacak internette gezdirsin görüntülü görüşme yaptırsın film izletsin ve de uzun ömürlü olsun yeter video montaj tarzı işler le işim yok ve dee güncellemeleri alsın

conqueror0640

Öğrenci
Reaksiyon puanı
21
yakın zamanda düşünürüm inşallah

The Cyclist

Müdavim
Cezalı
Reaksiyon puanı
6,906
Çok fazla maliyeti olmayacak internette gezdirsin görüntülü görüşme yaptırsın film izletsin ve de uzun ömürlü olsun yeter video montaj tarzı işler le işim yok ve dee güncellemeleri alsın

Tablette Apple dışına çıkmayın:)

Air 3 öneririm.

conqueror0640

Öğrenci
Reaksiyon puanı
21
telefonum s10 + geçişte zorluk yaşar mıyım oda önemli benim için

The Cyclist

Müdavim
Cezalı
Reaksiyon puanı
6,906

Sanmam, biraz da ilginiz varsa bu arayüz işleri birkaç günde yerine oturan şeyler.

Bu arada şunu söyleyebilirim:

2013'te aldığım İpad Mini şuan hala çalışıyor( eskisi gibi en iyi oyunları akıcı oynatmıyor ama hala internette rahatlıkla gezebiliyorum)

(Evo)lution

Müdavim
Reaksiyon puanı
5,639
Sanmam, biraz da ilginiz varsa bu arayüz işleri birkaç günde yerine oturan şeyler.

Bu arada şunu söyleyebilirim:

2013'te aldığım İpad Mini şuan hala çalışıyor( eskisi gibi en iyi oyunları akıcı oynatmıyor ama hala internette rahatlıkla gezebiliyorum)
Bende iPad Mini 4 var pubg,cod ve asphalt 9 gibi oyunları orta veya düşük grafikte akıcı çalıştırıyor. Ama 16GB olduğu için hafızası çok rahat doluyor. Bencede Apple tablette açık ara en iyisi.

The Cyclist

Müdavim
Cezalı
Reaksiyon puanı
6,906
Bende iPad Mini 4 var pubg,cod veya asphalt 9 gibi oyunları orta veya düşük grafikte akıcı çalıştırıyor. Ama 16GB olduğu için hafıza çok rahat doluyor. Bencede Apple tablette açık ara en iyisi.

İlk aldığım zamanı hatırlıyorum:

Asphalt 8'te cihaz yağ gibiydi, bugatti bile almıştım( hilesiz):)

TheTruthHurts

Müdavim
Reaksiyon puanı
3,139
Şimdi burada hangisi daha önemli? Ekran mı yoksa kaç yıl güncelleme alacağı mı?

Film izlemek için s5e daha iyi bir seçenek olur çünkü ipadin 4:3 ekran oranı geniş siyah bölge lerin olmasına sebep oluyor ve LCD ekranı,s5e’nin AMOLED’ine göre daha soluk.

Ama güncelleme kısmında da ipadler daha iyi. Apple,cihazlarına uzun süre boyunca güncelleme veriyor. Air 3’ün de işlemcisi çok daha güçlü olduğundan güncelleme alınca çok fark hissetmezsin diye düşünüyorum.

conqueror0640

Öğrenci
Reaksiyon puanı
21
görüntüsü de önemli tabi ama ne bilim samsung tabletleri bir noktadan sonra yetersin kalıo gibi

conqueror0640

Öğrenci
Reaksiyon puanı
21
2020 de yenilencek mi type c çıkışlı gelebilr mi yakın zaman da

_X_

Müdavim
Reaksiyon puanı
1,544
Öncelikle Tablet Pazarında iPad Rakibi Yok.
Diğer Saydıkların iPad İçşn Sıradan Şeyler Olup
Görüntülü Görüşme Konuna Gelirsek Sim Destekşi Değilse Jb (Jailbreak) Yapmadan Kullanırsan ki Jb Tavsşye Etmem Whatsapp Yükleyemezsin ve Doğal Olarak Görüntülü Görüşemezsin.

iOS'un Kullanım Kolaylığı ve Rahatlığı Sizi Şaşırtacak ve Mümkündür ki Aşık Bile Olabilirsiniz.

conqueror0640

Öğrenci
Reaksiyon puanı
21
görüntülü konuşmadan kastım instagram facebook yada google duo facetime tarzı şeyler wp dan fazla konuşan biri değilim ios da tablette denemek istiyorum aslında

_X_

Müdavim
Reaksiyon puanı
1,544
görüntülü konuşmadan kastım instagram facebook yada google duo facetime tarzı şeyler wp dan fazla konuşan biri değilim ios da tablette denemek istiyorum aslında

iPad Kullanarak Her Türlü Tatminkar Sonuçlar Alacağınızı Düşünüyorum.

İPad 4. Nesil iPad im ve Air 2 Kendim Aldım ve 3. Nesil iPad Pro Hediye Olarak Geldi Kullanmaktayım. Bu Cihazların Kullanıcısı Olarak; iPad 4 Yaşına Göre Çok İyi Olmasada Birçok Oyun ve Uygulamayı Rahatlıkla Çalıştırmakta. Air 2 iOS 10 Yüklü Olduğundan Yeni Nesil iPad lerle Yarışır Nitelikte.

Son düzenleme: