Ipad air 3 +iPhone se 2 mi yoksa sadece iPad pro 2020 mi

Bu konuyu okuyanlar

EyüpGedik

Öğrenci
Reaksiyon puanı
1
Merhaba, ipad 7.nesil +iPhone se 2 mi, yoksa iPad air 3 + iPhone se 2 mi, yoksa sadece ipad pro 2020 mi

LalaPapa

Asistan
Reaksiyon puanı
117
bir kere ipad 7. Nesil alma. Air 3 al. zaten 7. Nesilin 32 gb ı yetmeyecek. 128 e yükseltmen gerekecek. Ayrıca aksesuarda almayı planladığın şeyler var mı? Beklentin neler? Telefonun ne? Gibi soruların cevaplarını verirsen daha çok yardımcı olabiliriz sana

panzr

Müdavim
Reaksiyon puanı
1,487
Merhaba, ipad 7.nesil +iPhone se 2 mi, yoksa iPad air 3 + iPhone se 2 mi, yoksa sadece ipad pro 2020 mi
Kullanım amacınıza bağlı. Eğer dizi, film seyretmek gibi günlük işler için kullancaksanız iPad Pro fazla gelebilir size. Eğer siz iPad'i içerik üretmek veya daha fazla güç gerektiren işler için kullanacaksanız kesinlikle iPad Pro. Seçim sizin.

EyüpGedik

Öğrenci
Reaksiyon puanı
1
Telefonunuz veya tabletiniz varmı? Beklentileriniz neler cihazdan (ekran,kamera,oyun performansı,pil ömrü...)?
Mesaj otomatik birleştirildi:

Telefonum var huawei y9 ama ekranı kırık, güncelleme almıyor, işimi görüyor ama biraz sorunlarım var, tabletin yok ama laptopu mu satıp ipad almayı düşünüyorum inşallah, çünkü ipad'ler benim işimi görüyor, ipad proyu sorma sebebim ekranı beni çok etkiliyor ve hiç böyle güçlü ve yeni bir cihaz kullanmamıştım, allahın izniyle bir miktar param var nereye yatırmak mantıklı

(Evo)lution

Müdavim
Reaksiyon puanı
5,639
Mesaj otomatik birleştirildi:

Telefonum var huawei y9 ama ekranı kırık, güncelleme almıyor, işimi görüyor ama biraz sorunlarım var, tabletin yok ama laptopu mu satıp ipad almayı düşünüyorum inşallah, çünkü ipad'ler benim işimi görüyor, ipad proyu sorma sebebim ekranı beni çok etkiliyor ve hiç böyle güçlü ve yeni bir cihaz kullanmamıştım, allahın izniyle bir miktar param var nereye yatırmak mantıklı
Ipad Air 3 ve iPhone SE yerine bütçenizi biraz daha artırıp iPhone XR almanızı tavsiye ederim.

EIessar

Öğrenci
Reaksiyon puanı
4
Bence kesinlikle yeni tanıtılacak ipad air 4’ü bekleyin 3 almak istiyorsanız fiyatlar düşecektir. Ayrıca a12z gibi çok güçlü bir işlemciyi sadece netflix ve youtube‘dan video izlemek için almak saçma olur. Günlük işlerinizin hepsini ipad 7.nesilde bile halledebilirsiniz lakin 7.nesil 4 Yıl güncelleme alır. Onun dışında bence se‘yi şimdi alın ve 4.nesil yenilenmiş ipad air’i bekleyin.