iPad Air 2 Alınır Mı?

-Master

Asistan
Reaksiyon puanı
9
5 Kasımda iPad Air 2 alacağım ama iPad Pro'nun özellikleri çok hoşuma gitti.

Fakat Aralığa kadar da beklemem zor.

iPad Air 2 alsam 3-4 yıl rahatlıkla kullanılabilir mi?

Yapacaklarım ; Oyun Oynamak (Marketteki uygulamaları kasmadan oynatması gerekli) , İnternette Gezinmek , Sunum hazırlamak (çok az) , Arada sırada resim düzenlemek.

Bunları yapacağım ve iPad Air 2 bunları yapabiliyor ancak 1 senelik olmasından kaynaklı almakta tereddütlüyüm.

Sizce Beklemeli miyim Aralığa kadar ? iPad Pro'yu yoksa iPad Air 2 alsam yeterli olur mu?
iPad Pro birde uzun kullanımda yorar mı? sürekli elde kullanacağım çünkü.

mustafaaaaaaaa

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Bende ipad air var, tüm gün oyun oynuyorum. 1-2 saatten sonra tablet 1 kilo oluyo elimde sanki. İos 9 la birlikte biraz menüde, uygulamalarda takılmalar oluyo. Bence ipad proyu bekle, belki air2 nin fiyatı düşer.

-Master

Asistan
Reaksiyon puanı
9
Bende ipad air var, tüm gün oyun oynuyorum. 1-2 saatten sonra tablet 1 kilo oluyo elimde sanki. İos 9 la birlikte biraz menüde, uygulamalarda takılmalar oluyo. Bence ipad proyu bekle, belki air2 nin fiyatı düşer.
yani almaya değer mi iPad Air 2'yi ? , iPad Pro'yu beklersem iPad Pro alırım zaten :)

MR.Anonymous

Dekan
Reaksiyon puanı
498
iPad Pro'yu neden aralığa kadar bekliyorsun?

mustafaaaaaaaa

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Senin yerinde olsam air 2 yi alırım. Pronun gelemesi ocağı bulabilir.

MR.Anonymous

Dekan
Reaksiyon puanı
498
Bence pro'yu bekle. Hatta Pro alabiliyorsan dolar falan düşerse mac al.

-Master

Asistan
Reaksiyon puanı
9
Bence pro'yu bekle. Hatta Pro alabiliyorsan dolar falan düşerse mac al.
Mac Air'de düşünüyorumda , Ekranı biraz kötü , diğer macbook lara göre. Macbook Pro'da 7000 sırası. Macbook Air'in de pek fazla güzel tarafı yok :(

- - - Mesaj Güncellendi - - -

Senin yerinde olsam air 2 yi alırım. Pronun gelemesi ocağı bulabilir.
Ocağa kadar bekleme imkanım zaten yok :( , 3 sene idare etsin sonra yeni tabletle devam ederim o zaman :)

MR.Anonymous

Dekan
Reaksiyon puanı
498
Yalnız iPad Pro kasımda Türkiye'de de satışa çıkıyor. Türkiye sayfasında öyle yazıyor. İlk ülkelerde Türkiye'de var.

YiğitBey

Profesör
Reaksiyon puanı
22
Bir kere, iPad Pro, 799₺. Bunu göz önünde mutlaka bulundurun.
iPad Air 2, tüm isteklerinizi yerine getirebilecek bir cihaz. Ashpalt 8'den Modern Combat 5'e kadar tüm oyunları rahatlıkla oynayabiliyorsunuz. Ben şahsen Air 2'den memnunum.

kadirirdem

Dekan
Reaksiyon puanı
708

Yapacaklarım ; Oyun Oynamak (Marketteki uygulamaları kasmadan oynatması gerekli) , İnternette Gezinmek , Sunum hazırlamak (çok az) , Arada sırada resim düzenlemek.

Bunları yapacağım ve iPad Air 2 bunları yapabiliyor ancak 1 senelik olmasından kaynaklı almakta tereddütlüyüm.

Sizce Beklemeli miyim Aralığa kadar ? iPad Pro'yu yoksa iPad Air 2 alsam yeterli olur mu?
ipad air 2 seni 3 yıl daha rahat götürür ama acelen yoksa ben proyuda bekle derim hem fiyatı düşer air 2 nin hemde onuda görmüş olursun ama acelen varsa air 2 yi al...

-Master

Asistan
Reaksiyon puanı
9
Bir kere, iPad Pro, 799₺. Bunu göz önünde mutlaka bulundurun.
iPad Air 2, tüm isteklerinizi yerine getirebilecek bir cihaz. Ashpalt 8'den Modern Combat 5'e kadar tüm oyunları rahatlıkla oynayabiliyorsunuz. Ben şahsen Air 2'den memnunum.
fiyatını biliyorum. Vergilerle birlikte 128 gb olanı 3500' yaklaşıyor. Dolar düşerse biraz daha düşer diye düşünüyorum. Almayı düşünüyorum iPad Pro'yuda merak ettiğim tek şey uzun kullanımda elde yorar mı ? ekranı büyük çünkü. iPad Air 2'nin ağırlığı çok azdı :)

ipad air 2 seni 3 yıl daha rahat götürür ama acelen yoksa ben proyuda bekle derim hem fiyatı düşer air 2 nin hemde onuda görmüş olursun ama acelen varsa air 2 yi al...
acelem yok ama aralığa kadar da beklemek zor. sonuçta 1 ay var ve ben 1 senedir beklemedeyim :)

Yalnız iPad Pro kasımda Türkiye'de de satışa çıkıyor. Türkiye sayfasında öyle yazıyor. İlk ülkelerde Türkiye'de var.
Türkiye'de çıkarsa direk alırımda ben pek sanmıyorum maalesef :( , ABD'de çıkar yaklaşık 2 hafta sonrasında ön sipariş gelir türkiye'ye 2 hafta sonrasında da satışa çıkar. ilk 2 hafta stok sıkıntısı derken 1,5 ay sonra alırım diye düşünüyorum :(

yeni okuduğum habere göre türkiye'yle aynanda satışa çıkma ihtimali varmış. bu yüzden bekleyeceğim biraz :).
Kasımın ortalarını bulsa yine olurda inşallah aralığı bulmaz. Beni tek korkutan şey uzun kullanımda yorar mı? hafif mi cihaz yeterince :(

kadirirdem

Dekan
Reaksiyon puanı
708
fiyatını biliyorum. Vergilerle birlikte 128 gb olanı 3500' yaklaşıyor. Dolar düşerse biraz daha düşer diye düşünüyorum. Almayı düşünüyorum iPad Pro'yuda merak ettiğim tek şey uzun kullanımda elde yorar mı ? ekranı büyük çünkü. iPad Air 2'nin ağırlığı çok azdı :)

acelem yok ama aralığa kadar da beklemek zor. sonuçta 1 ay var ve ben 1 senedir beklemedeyim :)

Türkiye'de çıkarsa direk alırımda ben pek sanmıyorum maalesef :( , ABD'de çıkar yaklaşık 2 hafta sonrasında ön sipariş gelir türkiye'ye 2 hafta sonrasında da satışa çıkar. ilk 2 hafta stok sıkıntısı derken 1,5 ay sonra alırım diye düşünüyorum :(

yeni okuduğum habere göre türkiye'yle aynanda satışa çıkma ihtimali varmış. bu yüzden bekleyeceğim biraz :).
Kasımın ortalarını bulsa yine olurda inşallah aralığı bulmaz. Beni tek korkutan şey uzun kullanımda yorar mı? hafif mi cihaz yeterince :(
valla kardeş sana kalmış artık kararını ver...

Erol.k

Asistan
Reaksiyon puanı
11

Gelmesi ocağı falan bulur, karar sizin bu yazdıklarınızın hepsini air 2 ile yapabilirsin

-Master

Asistan
Reaksiyon puanı
9
vazgeçtim iPad Pro'dan.

iPhone 6S Plus 128 Gb olanı 949 dolar'a satılıyor ve türkiyede 4300.
iPad Pro 128 gb olanı da 949 dolar'a satılıyor. oda türkiyede 4300 olur.
o paraya gider Oyun bilgisayarı toplarım daha iyi :)

iPad Air 2 128 gb alıyorum teşekkürler :)

Oglcnoglcn

Asistan
Reaksiyon puanı
1
Ipad air 2 alinir fakat cok cok ihtiyacim yok diyorsan disini sık biraz sabret derim cunku Ipad pro suana kafar gordugum tum tabletleri 10'a katlar 5 ile çarpar.