ipad 8. nesil almalı mıyım?

Bu konuyu okuyanlar

hnd

Öğrenci
Reaksiyon puanı
1
Arkadaşlar merhaba. Üniversiteye yeni geçtim, büyük çoğunlukla uzaktan eğitim ve günlük kullanım için işime yarayacak ve beni uzun süre (en az 3-4 yıl) götürecek bir cihaz arıyorum. Apple yeni nesil ipadlerini tanıtmış diye gördüm forumda birkaç konuyu okurken. Ipad 8. nesil 128 gb'lık versiyonu +kalem+klavyeyle 6000 tl gibi bir tutar oluşuyor almak istersem. Ne piyasaya ne de bu teknolojik aletlere hakimim o yüzden sizin fikrinizi almak istedim. Ipad 8. nesil almalı mıyım yoksa bu fiyat bandında dizüstü bilgisayar mı almalıyım? Başka tablet öneriniz olursa da söyleyebilirsiniz ama herkes tablette apple en iyisi diyor bu yüzden ipad almayı düşünüyorum. Şimdiden teşekkürler.

bwr

Doçent
Reaksiyon puanı
758
Hocam iPad en iyi tercih olacaktır. En uygun düzgün performans verecek laptop 7000₺'den başlıyor çünkü.
Benim size önerim
Çünkü şuana kadar çıkmış en güçlü işlemci olan SD 865+'ı barındırıyor.

• Beğen
Reactions: STB

hnd

Öğrenci
Reaksiyon puanı
1
Hocam iPad en iyi tercih olacaktır. En uygun düzgün performans verecek laptop 7000₺'den başlıyor çünkü.
Benim size önerim
Çünkü şuana kadar çıkmış en güçlü işlemci olan SD 865+'ı barındırıyor.

dediğim gibi piyasaya hiç hakim değilim fakat neredeyse her okuduğum konuda tablette apple'dan şaşmayın deniyordu. bu cihaz beni rahat 4 yıl götürür mü? ipad 8. nesilden daha mı iyi? gerçekten hiç bilmiyorum o yüzden soruyorum, teşekkürler tekrardan.

Meyvuz0561

Asistan
Reaksiyon puanı
94
Kalem varken klavye çok gerekli olmuyor. Yazarak öğrenmek daha iyidir. Kısacası klavyeye gerek yok. Ipad Air 4 + kalem yeterli olacaktır. Ipad 8nesilde 2. nesil kalem desteği yok. Zaten Türkiye'ye daha yeni ipadlar gelmedi. Ipad Air 4(5350tl) + 1. nesil veya 2 nesil bir kalem almanız yeterli olacaktır. Kalemi 2. el alsanız daha iyi olur. Ben klavye de almak istiyorum derseniz ipad 8 kalem klavye alabilirsiniz Üniversite için tablet daha iyi bir seçim olur.

hnd

Öğrenci
Reaksiyon puanı
1
Kalem varken klavye çok gerekli olmuyor. Yazarak öğrenmek daha iyidir. Kısacası klavyeye gerek yok. Ipad Air 4 + kalem yeterli olacaktır. Ipad 8nesilde 2. nesil kalem desteği yok. Zaten Türkiye'ye daha yeni ipadlar gelmedi. Ipad Air 4(5350tl) + 1. nesil veya 2 nesil bir kalem almanız yeterli olacaktır. Kalemi 2. el alsanız daha iyi olur. Ben klavye de almak istiyorum derseniz ipad 8 kalem klavye alabilirsiniz Üniversite için tablet daha iyi bir seçim olur.

peki teşekkür ederim, ipad air 4'e de bakayım ben o zaman. klavye dediğiniz gibi aslında çok gerekli değil ama olursa iyi olur diye düşündüm, olmasa da çok bir şey kaybetmem sanırım.

bwr

Doçent
Reaksiyon puanı
758
Hocam ben Samsung Tableti fikir olarak sundum (her ne kadar yanlış ifade etmiş olsam da yukarıda). iPad daha uzun süre götürecek bir tercih.

hnd

Öğrenci
Reaksiyon puanı
1
Hocam ben Samsung Tableti fikir olarak sundum (her ne kadar yanlış ifade etmiş olsam da yukarıda). iPad daha uzun süre götürecek bir tercih.

anladım, teşekkürler öneriniz için.

• Beğen
Reactions: bwr

STB

Müdavim
Reaksiyon puanı
740
Samsung tab s7 güzel tablet.