Soru İpad 8.Nesil 32 Gb Yetermi

YunusEmre444

Öğrenci
Reaksiyon puanı
6
Küçük kardeşim ve ben kullanıcam fazla oyun oynamicam ama Pubg gibi 2-3 oyun yüklerim sizce yetermi?

YunusEmre444

Öğrenci
Reaksiyon puanı
6
yetmeyebilir diye düşünüyorum. hep bir şeyler silmek zorunda kalabilirsin. 64gb almanı tavsiye ederim
64 gb lık versiyonu yok diye biliyorum.
Mesaj otomatik birleştirildi:

yetmeyebilir diye düşünüyorum. hep bir şeyler silmek zorunda kalabilirsin. 64gb almanı tavsiye ederim
Yani çok fazlada yüksek gb li oyunları yüklemem sizce tab s6 lite alınırmı?

Reaksiyon puanı
18
64 gb lık versiyonu yok diye biliyorum.
Mesaj otomatik birleştirildi:

Yani çok fazlada yüksek gb li oyunları yüklemem sizce tab s6 lite alınırmı?
doğrudur iPad modellerine pek bakmadım. Kardeşim s6lite kullanıyor. oyunda oynuyor ders de yapıyor. pubgde yüklemişti. illa apple olsun diyorsan onu al. ama s6lite da kötü değil. Yani senin nasıl kullancağını bilemem biraz düşün neler yapabileceğini. üstelik sistem falan da yer kaplayacak.

Nurullah Arslan

Öğrenci
Reaksiyon puanı
11
Benim şu an da kullanmakta olduğum tablettir kendileri. Ben video izleme (Youtube/Netflix ), internette gezinme için kullanıyorum (tabi bir ara pubg de oynuyordum) açıkçası çok memnunum. 32 gb meselesine gelince amacın oyun oynamak, film ve video indirip izlemek, fotoğraf için kullanmak, dosya indirip kullanmak tarzı şeyler ise 32 gb bir süre sonra yetmeyebilir. Tabi bulut depolama araçları da var günümüzde ama ne kadar yararlı olur senin için ne kadar yükünü hafifletir bilemem

YunusEmre444

Öğrenci
Reaksiyon puanı
6
Benim şu an da kullanmakta olduğum tablettir kendileri. Ben video izleme (Youtube/Netflix ), internette gezinme için kullanıyorum (tabi bir ara pubg de oynuyordum) açıkçası çok memnunum. 32 gb meselesine gelince amacın oyun oynamak, film ve video indirip izlemek, fotoğraf için kullanmak, dosya indirip kullanmak tarzı şeyler ise 32 gb bir süre sonra yetmeyebilir. Tabi bulut depolama araçları da var günümüzde ama ne kadar yararlı olur senin için ne kadar yükünü hafifletir bilemem
Teşekkür ederim.