iPad 8. Nesil 32 GB depolama yeter mi?

Bu konuyu okuyanlar

fahyıldız

.prepare.
İçerik Ekibi
Merhaba. Ders çalışmak / not almak, video ve film izlemek için iPad 8. nesil almayı düşünüyorum. Belki bir ihtimal ileride çizim de yapabilirim. Sizce 32 GB yeterli mi, iCloud kullanımıyla beraber sorunsuz kullanabilir miyim?​

Akin_1979

Asistan
Eğer varsa 64 veya da 128 gb versiyonunu alırsan daha iyi olur ama 32 gb'nin yeteceğinden emin değilim.

Akin_1979

Asistan
Staj maaşımla alacağım için operatör üzerinden alıyorum. Maalesef sadece 32 GB model bulunuyor. :(
Eğer sadece film izleyeceksen falan bu tür şeyler için yeterli ama oyun falan oynayacağım ben diyorsan sıkıntı çıkarabilir
NOT: pek anlamam fazla ama eğer oluyor ise tablete sd kart falan takıp hafızasını arttırabilirsin.

BatinY

Doçent
Dediğin gibi iCloud da yedeklersen bence yetecektir, çok fazla fotoğraf video da çekmeyeceksin diye düşünüyorum. Telefonum 64 GB 30 GB si boş. Bir sürü video fotoğraf uygulama vb olduğu halde.

ozciceky

Profesör
Ben de merak ediyorum bir bana mı patlak geliyor icloud. Ya cidden kullanışsız ya da belki de kendi beceriksizliğimdir ama iclouddan asla istediğim verimi alamadım. Mesela bence bir google drive çok daha kullanıcı dostu. Ki bunu apple kullanmaktan sıkılmış ama halen de ios işletim sistemini androidden daha albenili bulan birisi olarak söylüyorum :p

Ben tabletten memnunum. 128liğin 14ü dolu geliyor. 32nin de öyle gelecek.
4-5 gb hatta daha fazlası Apple uygulamaları silinebiliyor.

panzr

Profesör
Merhaba. Ders çalışmak / not almak, video ve film izlemek için iPad 8. nesil almayı düşünüyorum. Belki bir ihtimal ileride çizim de yapabilirim. Sizce 32 GB yeterli mi, iCloud kullanımıyla beraber sorunsuz kullanabilir miyim?​
Yeter fakat 64 GB'lık modeli alabilirsen onu almanı öneririm.

BlondRookie

Asistan
Yeter tabi. fotograf ve videolarını icloud yerine google fotoğraflar ile yedekle. dosyalarını da google drive ile yedekle. olabildiğince bulut uygulamalarından yararlan. her türlü yeter yani mis gibi de akıcı şekilde takılırsın.

SDN Son Haberler

Son mesajlar