Yardım Ip Ban Yemiş Olabilir Miyim ? O

Bu konuyu okuyanlar

supply

Öğrenci
Reaksiyon puanı
5
Evet arkadaşlar adını veremeyeceğim bir siteye girmeye çalışıyorum ama 403 forbidden uyarısı alıyorum ban yemiş olabilir miyim
Screenshot_20210606_225003.jpg

Fakehero

366. Gün
Emektar
Reaksiyon puanı
5,397
Daha fazla detay verebilir misiniz?

Fakehero

366. Gün
Emektar
Reaksiyon puanı
5,397
Bizim forumdan başka bir foruma girmek istiyorsun demek. Kalıcı ban yemiş olabilirsin. Ya da IPne spam demiş olabilirler.

lamer

Asistan
Reaksiyon puanı
150
Hocam şimdi VPN'le girmeye çalıştım da sitenin sahibi banladı falan diyo ya da ben mi yanlış anladımEkli dosyayı görüntüle 155129
Cloudfare bir hizmet sağlayıcı ve güvenlik şirketi. Girmek istediğin sunucuya karşı gelebilecek saldırılara karşı bir koruma önlemi olarak vpn kullanarak girmen engelleniyor.
Mesaj otomatik birleştirildi:

Evet arkadaşlar adını veremeyeceğim bir siteye girmeye çalışıyorum ama 403 forbidden uyarısı alıyorum ban yemiş olabilir miyim Ekli dosyayı görüntüle 155122
Burada ise birden çok sebebi olabilir. Web sitesinin yapılandırma dosyalarında geçici bir hata olabilir. Son zamanlarda bu siteye çok fazla istek gönderdiysen (spam) seni engellemiş olabilir. Veya web sitesinde erişmek istediğin bölüm için, yetkili kullanıcı veya yetkili cihazlar için bir kısıtlama getirilmiş olabilir.
Edit: Yabancı bir siteye giriyorsan eğer farklı bölgelerden erişime de kısıtlama getirilmiş olabilir.

aslanhosting

Öğrenci
Reaksiyon puanı
2
Merhaba,

Girmek istediğiniz siteden engel yememişsiniz, sadece gitmek istediğiniz url adresine giriş izniniz bulunmuyor.

Teşekkürler, iyi çalışmalar.