Ip adresimi gizlemek istiyorum.AnonaBox kullansam yetermi

Bu konuyu okuyanlar

Alper S

Profesör
Hocam artık "çerez" denen bilgi toplayıcılar sayesinde klavyede nasıl yazı yazdığınıza bile bakarak kimliğinizi tespit edebilirler. Bu dönemde %100 anonimlik çok zor. Eğer cidden anonim olmak istiyorum derseniz aşağıya bıraktığım videodan anonimlik ile ilgili temel detaylara ulaşabilirsiniz.

**Videonun belli bir saniyesinden itibaren başlayacak, isterseniz en baştan izleyebilirsiniz. Bir kısmını atlattım.

BilmezKişi

Asistan
Hocam artık "çerez" denen bilgi toplayıcılar sayesinde klavyede nasıl yazı yazdığınıza bile bakarak kimliğinizi tespit edebilirler. Bu dönemde %100 anonimlik çok zor. Eğer cidden anonim olmak istiyorum derseniz aşağıya bıraktığım videodan anonimlik ile ilgili temel detaylara ulaşabilirsiniz.

**Videonun belli bir saniyesinden itibaren başlayacak, isterseniz en baştan izleyebilirsiniz. Bir kısmını atlattım.
Çerezlere izin verincemi olmuyormu dediğiniz şey

Erase

Doçent
O kadar gizlenmeye ne gerek var.Tor sanki çok güvenilirmiş gibi. :)

Emre Nas

Profesör
vpnler bilgilerinizi firmalara gönderir(çoğu). mesela vpn ile netflix uygulamasına girersen vpn kullanıyorsunuz hatası alabilirsin

pixpix

Doçent
Eğer bişeyleri saklamak için başka birisinin ürettiği bir aleti , uygulamayıkullanırsanız hiçbirşeyi saklayamazsınız.

SDN Son Haberler