Öneri İos ve iphone

Bu konuyu okuyanlar

murat zorluu

Bende iPhone köşemdeyim 14 256 GB ile…
Reaksiyon puanı
685
Apple seven arkadaşlar ios'la ilgili bir forum aç demişlerdi...?

iOS işletim Sistemi;

iOS unix veri tabanını içeren bir sisteme sahiptir. Kapalı bir şekilde işler. Yani bu sayede güvenli bir çalışma sistemine sahiptir ve açık vermesi mümkün değildir. Market ağı olarak App Store kullanılarak indirilir. iOS tasarımları oldukça kullanışlı bir şekilde yapılmıştır. Cihazın kullanılması için birçok içerik ‘’Ayarlar’’ uygulamasında vardır. Buradan girerek görürsünüz. Kutu şeklinde olan ekranında tüm uygulamaları ve özellikleri görmek mümkündür. Müzik çaları açmak istemeniz halinde iki kez Home tuşuna basmanız gerekir ve ayrıca açık olan tüm özellikleri de görebilirsiniz. Ekranın kilitli olması halinde dahi kamera açmaya hızlı olarak geçiş yapılabilmektedir. Fotoğraf çekmek için artı tuşuna basmak kolaylıklarından birisidir. Birçok bildirimi ekranda kolaylıkla görebilmek iOS işletim sisteminin avantajlarını bu şekilde ortaya koymakta...

Geniş bir uygulama ağına sahip olan Apple iOS işletim sistemini cihazlarda en iyi uygulayan marka olma özelliği taşıyor. Daha önce kullanılsa dahi Apple cihazlarında olduğu kadar gelişmiş ve ilerlemiş değildi. 500 binden fazla uygulama içeren ve bu sayede kullananlara geniş ve çok fazla seçenek sunan bir sistem oluşmasını başaran bir şirket olarak iOS işletimini en iyi yapandır.

Güvenlik Apple için oldukça önem taşır ve bu sayede sınırlamaları fazla olan bir sistem kullanır. Tüm açıklar kontrol edilerek en iyi şekliyle App Store mağazasında yayına açmaktadır. İTunes olmayan bir bilgisayara telefonu bağlamanız halinde içinde bulunan fotoğrafları alabilir ancak asla kopyalayamazsınız. İphohe telefonları sürekli olarak iOS güncelleme getirerek yenilikleri sürekli olarak iletmektedir. Son güncellemeler ile iOS5 güncelleme yapması ile 200 ve üzeri güncellemeyi ulaştı....

Kullanım açısından kolay olan ve kullanımı rahat olan bir işletim sistemi seçmek için iOS tercihleriniz arasında yer alabilir. Ancak teknoloji olarak daha geniş bilgiye ve tecrübeye sahipseniz Android tercihi size daha uygun olur....

Ben yinede sevmiyorum ?
Mesaj otomatik birleştirildi:

Evet arkadaşlar android ile ilgili başlığımız altına yazıp sen hiç iphone ve ios ile ilgili başlık açmıyorsun demiştiniz

Son düzenleme: