iOS Temiz Kurulum

Bu konuyu okuyanlar

Tiffani

Asistan
Reaksiyon puanı
84
Arkadaşlar merhaba,

iPhone 7 ve SE 2020 cihazlarımda iOS Son sürüm temiz kurulum yapmak istiyorum. Yani önceki bütün işletim sistemlerine ait kalıntıları silip kutudan çıkma yazılım gibi bir kurulum yapmak istiyorum.

Bununla ilgili SDN de bir konu var. IPSW.me den dosyayı indirip bilgisayara bağlayın Shift tuşuna basılı tutup iPhone a geri yükle diyip dosyayı seçin ve yükleyin deniyor.

Sorum şu: Konuda DFU (Kurtarma) Modu na alın gibi bir şey yazmıyor. Temiz kurulum için DFU Moduna almak gerekiyor mu gerekmiyor mu?

ardabast61

Asistan
Reaksiyon puanı
205
Peki bunca dosya yerine telefonu sıfırlayıp iCloud bilgilerini girmeden yeni güncellemeyi yapsan ardından iCloud'a giriş yapsan nasıl olur ?

Tiffani

Asistan
Reaksiyon puanı
84
S

SDN Anonim 608469

SDN Okuru
Arkadaşlar merhaba,

iPhone 7 ve SE 2020 cihazlarımda iOS Son sürüm temiz kurulum yapmak istiyorum. Yani önceki bütün işletim sistemlerine ait kalıntıları silip kutudan çıkma yazılım gibi bir kurulum yapmak istiyorum.

Bununla ilgili SDN de bir konu var. IPSW.me den dosyayı indirip bilgisayara bağlayın Shift tuşuna basılı tutup iPhone a geri yükle diyip dosyayı seçin ve yükleyin deniyor.

Sorum şu: Konuda DFU (Kurtarma) Modu na alın gibi bir şey yazmıyor. Temiz kurulum için DFU Moduna almak gerekiyor mu gerekmiyor mu?
DFU moduna almanız gerekiyor diye biliyorum.

Tiffani

Asistan
Reaksiyon puanı
84
DFU moduna almanız gerekiyor diye biliyorum.
Yanlış hatırlamıyorsam bi ara DFU Moduna alıp yükleme yaptığımda hiçbir dosyam silinmemişti. Whatsapp instagram fotoğraflar vs. (Yedek Almamıştım) O yüzden galiba DFU Kurtarma modu dosyaların silinmeden telefonun kurtarılması gibi bir işe yarıyor demekki gibi aklınmda bi şey kaldı da.. :) Ama DFU Modda mı başka modda mı iPhone'a geri yükle yapım onu tam hatırlayamıyorum :)