Haber iOS kullanıcıları Spotify'a giremiyor

Bu konuyu görüntüleyen kullanıcılar Konu (Kayıtlı: 0, Misafir: 1)

Yusuf ÇALIŞ

Profesör
Ben onu altından bir şey çıkacağından şüpheliyim. Çünkü zamanında da şifresini çaldıran bazı kişiler yüzünden tüm I cloud hacklendi diye haber yapmışlardı. Sonra Apple yalanladı galiba iddiayı ama tam hatırlamıyorum yalanlayıp yalanlamadığınız.

Kaansenn34

Doçent
Oyun değil de amacım sosyal medyada içerik yayınlamak ve takılmak,video izlemek gibi.Sosyal Medya platformunda sıkıntı yaşamamam gerekiyor ayrıca arayüz bakımından sıkıntı yaşar mıyım? iOS'dan kimi geçen pişman olmuş kimisi memnun olmuş.Açıkçası ben de iOS'dan memnunum ancak çerçevelerini gördükçe para veresim kaçıyor değerini kaybetmeyişini görünce gene alasım geliyor parasını görünce gene düşünüyorum. :D

hakantoris

Profesör
Oyun değil de amacım sosyal medyada içerik yayınlamak ve takılmak,video izlemek gibi.Sosyal Medya platformunda sıkıntı yaşamamam gerekiyor ayrıca arayüz bakımından sıkıntı yaşar mıyım? iOS'dan kimi geçen pişman olmuş kimisi memnun olmuş.Açıkçası ben de iOS'dan memnunum ancak çerçevelerini gördükçe para veresim kaçıyor değerini kaybetmeyişini görünce gene alasım geliyor parasını görünce gene düşünüyorum. :D
O da eksisi hocam :( Normalde ucuz olan bir cihaz vergiler yüzünden hak ettiği değerden çok daha pahalıya satılıyor. Ben bataryası ve ekranı yüzünden Mi Note 10 Lite'ı tercih ederdim.

Lazzz

Rektör
1 cihaz kendine alıyorsun 1 cihaz devlet babaya.

Son mesajlar