İOS Facebook

De1uxee

Asistan
Hepinize önce iyi günler.
Bugün forumlarda ios inceliklerini araştırırken gözüme bir konu takıldı ve merak ettim 2 yıldır çözümü veya doğru bilgiyi bulabilen olmamış facebookda "Blackberyy aracılıyla" yazarken İphone de yazmıyor bunun gerekcesini merak ediyorum sorumun cevabını bilen varsa lütfen açıklık getirsin :D

erenberk

Rektör
Onursal Üye
Kullanılan Facebook uygulamasıyla ilgili olan bir şey bu. Blackberry'de kullanılan uygulama bunu içeriyor demekki :)

bayadres

Profesör
Daha önceden yazıyordu sonradan yazmamaya başladı.Bence bunun nedeni; facebook, bu olay için ücret talep etti blackberry kabul etti yazdırıyor, apple kabul etmedi yazdıramıyor... sonuçta facebook haklı... iyi reklam oluyordu...sırf bu yüzden iphone alanları biliyorum.
kesin böledir demiyorum bu benim fikrim :) yoksa blackberry yaparsa iphone da yapar,yapıyorduda ;)

somurgenim

Üyecik
Önemli olan küçük detaylar çok cimri bu apple :D

steve jobs hayatta olsaydı böyle olmazdı.bir sözüü vardı,tapacak gibi olanların olduğunu düşünüyorum o sözüne.
sağol steve.kefenin cebi varmıymış gördün.ölünün arkasından konuşulmaz ama ,ölü öldü,tren kalktı yani.

De1uxee

Asistan
Yani göreceğiz onun eserini ne şekilde geliştirebileceklerini yada geliştiremiyeceklerini .)

thepolice2

Doçent
Ben facebook a iPhone üzerinden yazı yazdığımda facebook ta iPhone ile diye yazıyor ama sizi bilemiyorum.

NecronomicoN

Profesör
az once gelen update eski mesajlari gostermiyor haber akisinda. guncellemeden sonra yapilan durymlari/olaylari gosteriyor

s7e7v7e7n7

Üyecik
şimdi onu bilmıyorum ama jailbreak kullanan arkadaslarımıza ios aygıtımızdan faceye girdigimiz zaman paylas butonunun yapılısını anlatabılırım tabı bunun ıcın ozel mesajla ulasabılırsınız bana