IOS 13 denetim merkezi reaksiyon sorunu

Katılıyorum. IOS12 den 13 e geçenlerin de karşılaştığı bir durum. Sabırla bekleyeceğiz.
Hayır benim anlamadığım bu sorunu yaşayanlar gördüğüm kadarıyla azınlıkta da değil neden bir güncellemeyle bu soruna bir çözüm getirmediler. Demek ki onların anlayışında yeterli çoğunluğa ulaşılamadı.

Arkadaşlar tekrar merhaba birkaç gün kullanıp denemeden yazmayayım dedim. 5 gündür kullanıyorum, sorun ios 14 le çözülmüş. Yüklemeyen varsa yükleyebilir halletmişler problemi. Önümüzdeki günlerde veya önümüzdeki güncellemelerde tekrar bir sıkıntı çıkmazsa düzelmiş gibi görünüyor bilginiz olsun.

Arkadaşlar tekrar merhaba birkaç gün kullanıp denemeden yazmayayım dedim. 5 gündür kullanıyorum, sorun ios 14 le çözülmüş. Yüklemeyen varsa yükleyebilir halletmişler problemi. Önümüzdeki günlerde veya önümüzdeki güncellemelerde tekrar bir sıkıntı çıkmazsa düzelmiş gibi görünüyor bilginiz olsun.
İphone 7 var hocam önerir misiniz iOS 14’ü denetim merkezi sinirimi bozuyor 🙂

Ebrukasap

Üyecik
Sorun bende de çözülmüş gibi duruyor ilerleyen zamanlarda bi sıkıntı çıkmazsa şu an sorun yok