iOS 12 Beta

Şu anda konuyu okuyanlar (Üyeler: 1, Ziyaretçi & Botlar: 0)

Semih10

Asistan
Tabiki haklısınız ios 11 in gelişmiş şekli olarak düşünmek lazım görsel olarak bir gelişme ios 13 ile gelecek sanırsam bu güncelleme ile apple cihazlarımızın performansını arttırmayı planlıyor daha çok ve gözle görülür bir hızlanma var benim cihazımda
Sizce 7 Plus'ı güncellemelimiyim daha 11.4.1 sürümündeyim hiç takılma donma vs sorun oldu mu sizde ve şarj nasıl benim için şarj önemli

Merhabalar, iphone 7cihazımı bilgisayarla temiz kurulum şeklinde yazılım sürümünü güncelledim, cihaz çok akıcı ios 12 bu daha bunun üstüne güncellemeler gelicek cidden ios 11in sancısından rezalet kasan klavyesinden kurtuldum mutlu oldum çok iğreniyorum o klavyenin animasyonundaki gecikmesinden... Bence başarılı elbette ufak tefek pil sağlığı gibi eksisi olabilir umarım daha iyi olur.. :)
Pil sağlığım %86 çıktı nerdeyse 1.5 senelik bir cihaz...

BJKolik

Tek Yol BEŞİKTAŞ
Yönetici
Moderatör
Yine bir şey yok özellikle batarya ile ilgili ama yükledim geçtim.

corpixx

Üyecik
Batarya sorunu malesef mevcut ben kendi telefonumda imzalar kapanmadan hemen dönüş yapmıştım. Şimdilik kararlı bir sürüm çıkmadığı sürece denemeyeceğim ios 12 'i

BJKolik

Tek Yol BEŞİKTAŞ
Yönetici
Moderatör
6S Plus kullanıyorum İOS 12.1' deyim batarya sorunu maalesef aynı şuna bir çözüm bulamadılar valla

--ProofStriker

Profesör
Selam arkadaşlar 2.5 senedir iPad Pro 9,7 kullanıyorum işlemcisi iPhone 7 ile aynı. iOS 12 yüklemek istiyorum ama memnun kalmazsam diye korkuyorum sizce yüklemeli miyim şu an iOS 11.4.1 sürümündeyim.

birdakika

Üyecik
Şu wifi ve bluetooth kapanmama sorununa karşı toplu halde Apple'a Ingilizce şikayet mesajı atsak acaba değiştirlermi ya arkadaş böyle sinir bozucu birşey olamaz hiç bir yenilik yok güncellemelerde üstüne üstük özellik diye kullanılabilirliği de düşürdüler dayanılır gibi değil ya !

stat counter