iOS 11'den İos 10.3.2'ye nasıl geçebilirim?

Bu konuyu okuyanlar

mehmet1423

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Merhabalar Bugun iphone 7 plus olan cihazima ios 11 beta sürümünü kurdum fakat tekrar nasil ios 10.3.2 ye dönüş yapabilirim itunes ile yedekledim beta sürümüne geçmeden önce illa restore etmem gerekirmi veya ilerde çıkacak olan ios 11 sürüm güncellemesi ota ile gelirmi yardımcı olursaniz sevinirim

Starbowl

Profesör
Reaksiyon puanı
266
Gerekmiyor. İpsw dosyasını indirip iTunesdan cihazı güncelleye basarken shifte basıp ipsw dosyasını seçip sürüm düşürebilirsiniz. Ama ben geçen yıl yaptığımda veri kaybı yaşamıştım. Temiz restore en sağlıklısı. Yedeğiniz varmış zaten. İleride çıkacak beta güncellenmesi ota ile gelir profili silmezseniz.

mehmet1423

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
peki profili silersem ne olur veya diyelim 3 4 beta yayinlandi ve kurdum sonunda ios 11 yayinlandiginda beta sürümü deilde orjinal sürümünü indirebilirmiyim ota ile :/

Starbowl

Profesör
Reaksiyon puanı
266
Final sürümü de geliyor diye biliyorum. Bence sürüm düşürün. Ben de düşüreceğim. İlk beta sıkıntılı baya.

mehmet1423

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
upload_2017-6-6_23-33-28.gif
upload_2017-6-6_23-33-29.gif
haklisiniz fakat ipsw dosyasina sitelerden güvenemiyorum daha öncede yükledigim ipsw dosyasini apple doğrulamamiş ve cihazim çöp olmuştu hizli yanitiniz için teşekkür ederim :)

mehmet1423

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
son bişeydaha sorabilirmiyim ipsw dosyasi ile dediginiz şekilde kurulum yaparsam cihaz güncellenir gibimi kurulum yapacak yoksa sıfırdanmi kurulum yapacak yani veri kaybedebilirmiyim yedeğim var fakat cihaz ağzina kadar dolu tekrar uygulamalar yedekten yüklenirmi

Starbowl

Profesör
Reaksiyon puanı
266
son bişeydaha sorabilirmiyim ipsw dosyasi ile dediginiz şekilde kurulum yaparsam cihaz güncellenir gibimi kurulum yapacak yoksa sıfırdanmi kurulum yapacak yani veri kaybedebilirmiyim yedeğim var fakat cihaz ağzina kadar dolu tekrar uygulamalar yedekten yüklenirmi

Güncellenir gibi kurulum yapıcak. Ama ben geçen yıl öyle yaptığımda uygulamalar duruyordu ama uygulama verileri silinmişti işte. Restore daha sağlıklı bana kalırsa.

mehmet1423

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
çok teşekkürler restore yapacağim yaptiktan sonra gelişmeyi bildireceğim

_X_

Profesör
Reaksiyon puanı
1,544
Merhabalar Bugun iphone 7 plus olan cihazima ios 11 beta sürümünü kurdum fakat tekrar nasil ios 10.3.2 ye dönüş yapabilirim itunes ile yedekledim beta sürümüne geçmeden önce illa restore etmem gerekirmi veya ilerde çıkacak olan ios 11 sürüm güncellemesi ota ile gelirmi yardımcı olursaniz sevinirim

ios 11 den geri dönüş rehberi

Hasn3444

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
İpsw dosyasını yükledim ancak güncelleme bir yerde tıkanıyor.Telefonu kurtarma moduna alamıyorum

salihbuldur

Doçent
Reaksiyon puanı
168
Telefonu kapatıp açın tekrardan deneyin donmaz aslında bir sorun yoksa telefonda sadece biraz beklemeniz lazım acele etmeyin veya dfu modunda yapın bu zamana kadar bende donma falan olmadı hiç

Hasn3444

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Telefonu kapatıp açın tekrardan deneyin donmaz aslında bir sorun yoksa telefonda sadece biraz beklemeniz lazım acele etmeyin veya dfu modunda yapın bu zamana kadar bende donma falan olmadı hiç
oldu çok şükür. orjinal kablo kullandıktan sonra sorun giderildi.Veri kaybı oldu :)

Mehmet Söylemez

Öğrenci
Reaksiyon puanı
2
ios 11 betadan ios 10 a dönüş yaptım fakat ios 11 beta güncellemesi sürekli karşıma çıkıyor onu nasıl iptal edebilirim.

alical33

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Arkadaşlar benim de geri dönüşde bi sorunum var ios10.3.2 yi itunes üzerinden indirdim geri yükleme yaptığımda iTunes başarılı bir şekilde geri yükleme yapıldı diyor fakat telefon iTunes modunda kalıyor açılmıyor farklı bilgisayar denedim yazılımı tekrar indirip denedim iTunes i kaldırıp geri yükledim yine olmuyor iOS 11 betanın ipsw dosyasını yükleyince sorunsuz bi şekilde açılıyor apple destek ile görüştüm teknik destek almanız gerekiyor dendi yazılımsal sorun için garantiye vermek istemiyorum telefonu yardımcı olabilecek bi arkadaş varsa çok memnun olurum

mehmet1423

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Arkadaşlar benim de geri dönüşde bi sorunum var ios10.3.2 yi itunes üzerinden indirdim geri yükleme yaptığımda iTunes başarılı bir şekilde geri yükleme yapıldı diyor fakat telefon iTunes modunda kalıyor açılmıyor farklı bilgisayar denedim yazılımı tekrar indirip denedim iTunes i kaldırıp geri yükledim yine olmuyor iOS 11 betanın ipsw dosyasını yükleyince sorunsuz bi şekilde açılıyor apple destek ile görüştüm teknik destek almanız gerekiyor dendi yazılımsal sorun için garantiye vermek istemiyorum telefonu yardımcı olabilecek bi arkadaş varsa çok memnun olurum

inceledinizmi? iOS 11'den nasıl geri dönülür? - ShiftDelete.Net

iPhone, iPad veya iPod touch'ınız açılmıyorsa

alical33

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0