Iomega'dan Medya Ağı Depolaması

Frostban3

Profesör
Iomega'nın evlerde kullanıma yönelik yeni medya ağı sabit sürücüsü, maliyet etkin veri depolama, dosya paylaşımı ve kesintisiz medya iletimini evlere taşıyor.

Iomega, dijital evlere yönelik, kullanımı kolay, ağ depolamada yeni bir standart oluşturacak olan Evlerde Kullanıma Yönelik Medya Ağı Sabit Sürücüsü'nü pazara sundu.
EMC'nin dünyaca tanınan LifeLine yazılımı ile kullanıcılar üç kolay adımla tüm dosyalarını yedekleyebilmek amacıyla bir terabayta kadar ağa depolamayı yapılandırabilecekler. Bununla beraber müzik, fotoğraf, video ve diğer multimedya dosyalarını bilgisayarlar, ağ bağlantılı televizyonlar, popüler oyun konsolları ve eğlence cihazlarını kullanabilecekler.

Yedekleme Yazılımı ve Çevrimiçi Veri Depolama

Evlerde Kullanıma Yönelik Medya Ağı Sabit Sürücüsü, veri yedekleme ve korumayı sisteme entegre olan ödüllü EMC Retrospect Express yedekleme yazılımı ile sağlayan komple bir ağa depolama çözümüdür. Kurulum sürecinde, kullanıcılar ağ üzerindeki tüm PC ve Mac'lerde zaman programlı, otomatik yedekleme için dosya ya da klasörleri seçebilir. Bu sayede, tüm değişiklikler ya da eklentiler otomatik olarak güncellenir ve kaydedilir.

Fazladan koruma sağlamak için, Evlerde Kullanıma Yönelik Medya Ağı Sabit Sürücüsü kullanan ağlar, önemli dosyaların depolanması, korunması ve erişilmesi için güvenilir bir çözüm sunan EMC'nin MozyHome çevrimiçi yedekleme hizmetinin avantajlarından da yararlanır. MozyHome çevrimiçi yedekleme hizmeti, 2GB'lık ücretsiz çevrimiçi veri depolama imkanı sunar. Kullanıcılar ayda 4,95 USD karşılığında sınırsız çevrimiçi depolama seçeneğine geçebilir.

:: Haber ile ilgili düşüncelerinizi forumda paylaşın.

Bilgi için: Iomega
SDN - http://shiftdelete.net
 
Üst