Soru İnvesting'de döviz al sat yapılır mı?

Bu konuyu okuyanlar

ArKaDaTa

Öğrenci
Reaksiyon puanı
20
Arkadaşlar Investing'de veya reel piyasa kurunu kullanan herhangi bir uygulamada 1000+ birim döviz al sat yapacağım. Nasıl yapacağımı, hangi uygulamadan yapacağımı hiç bilmiyorum. YouTube'dan baktım ve çoğu video hisseler veya kriptolar üzerinden göstermiş. İstediğimi bulamadım. Anlık döviz al sat investing üzerinden yapılabilir mi?

Batuhan Sertol

Bank of Base
Reaksiyon puanı
489
Investing bir, finans platformu ve haber sitesidir. Sizin için Kripto Para, Hisse ve Döviz Kurlarını listeler. Investing üzerinden herhangi bir alım satım işlemi gerçekleştiremezsiniz. Piyasayı takip etmenizi sağlar kısaca. Döviz alım satımı için Bankaların bunun için verdiği hizmetlerden(VakıfBank TradeOnline vs.) yararlanabilirsiniz. Fakat 1000'den fazla para birimi barındıran banka var mı bilmiyorum. Ayrıca çevremdeki insanların Wise kullanarak döviz alım satımı gerçekleştirdiğini duyuyorum. Global bir uygulama Türk bankalarına kıyasla daha fazla para birimine erişebileceğinizi düşünüyorum.

ArKaDaTa

Öğrenci
Reaksiyon puanı
20
Investing bir, finans platformu ve haber sitesidir. Sizin için Kripto Para, Hisse ve Döviz Kurlarını listeler. Investing üzerinden herhangi bir alım satım işlemi gerçekleştiremezsiniz. Piyasayı takip etmenizi sağlar kısaca. Döviz alım satımı için Bankaların bunun için verdiği hizmetlerden(VakıfBank TradeOnline vs.) yararlanabilirsiniz. Fakat 1000'den fazla para birimi barındıran banka var mı bilmiyorum. Ayrıca çevremdeki insanların Wise kullanarak döviz alım satımı gerçekleştirdiğini duyuyorum. Global bir uygulama Türk bankalarına kıyasla daha fazla para birimine erişebileceğinizi düşünüyorum.
wise'den yapıyorum zaten ancak honduras lempirası kapalı. onu trade etmek istiyordum.