İnventus hazır sistemlerin ürünlerini kutusuz göndermesi

Bu konuyu okuyanlar

Ahmet3553

Öğrenci
Reaksiyon puanı
4
Geçenlerde UNLOST X v2'yi özelleştirip aldım. Bugün aradım ürünler kutusuz gelecekmiş. Ben de ilk defa internetten böyle büyük bir alışveriş yaptım. Takıntılı biriyim. Bu ürünlerin ikinci el olma ihtimali yoktur değil mi? Sonuçta Inventus hakkında 16 yılda 4 şikayet var müşteri memnuniyeti hep ön planda. Bu konu hakkında bilgi verirseniz çok sevinirim.
68091

met 35

Mak. Müh.
Reaksiyon puanı
9,078
Şahsi fikrimi söyliyeyim. İnventustan onlarca alışverişim olmuştur, uzun yıllardan beri. Bi keresinde, başım ağrımadı.

Ahmet3553

Öğrenci
Reaksiyon puanı
4
Şahsi fikrimi söyliyeyim. İnventustan onlarca alışverişim olmuştur, uzun yıllardan beri. Bi keresinde, başım ağrımadı.
Aradığımda hazır sistemlerde ki ürünlerin distrübütörden kutusuz geldiğini öyle anlaşma yaptıklarını söylediler. Ekran kartının filan kutusu var yani. Sistem içinde özelleştirilmeyen çakılı birimlerin kutusu yokmuş yani ama garantileri varmış sadece kutusu yok ama bu durum kafamı kurcaladı

met 35

Mak. Müh.
Reaksiyon puanı
9,078
Hiç kafaya takmayın. Hazır sistem olduğundan olabileceği aklıma gelmişti zaten. Şimdi reklam olmasın ama,bu firma beni, kıytırıkkan bi mesele için bile,yıllar önce kaç kez arayıp, bilgi vermişti.

Ahmet3553

Öğrenci
Reaksiyon puanı
4
Hiç kafaya takmayın. Hazır sistem olduğundan olabileceği aklıma gelmişti zaten. Şimdi reklam olmasın ama,bu firma beni, kıytırıkkan bi mesele için bile,yıllar önce kaç kez arayıp, bilgi vermişti.
Sanırım böyle daha ucuza denk geliyor. Korktum garantileri yok vesaire diye 2.el filan diye çünkü gerçekten takıntılı birisiyim ve İnternet üzerinden ilk defa böyle yüklü bir alışveriş yaptım. Bir de maillere cevap alamadım anca arayarak o durum benim canımı sıktı bir de 12 iş günü içerisinde kargoya verilir yazıyormuş sistem sayfasında. En erken cuma günü kargoya verilir dediler. Yani kargoyu çok uzun bekletiyorlar

met 35

Mak. Müh.
Reaksiyon puanı
9,078
İçiniz ferah olsun. Kargoya verilince,nasipse,bize de haber verin. Makina epey güçlü,işlemci ve e.kartı olarak. Anakart zaten, B450 serisinin en makbullerinden. Bi kaç küçük ayar ve yükleme gerekecek. Yardımcı oluruz. :)

Ahmet3553

Öğrenci
Reaksiyon puanı
4
İçiniz ferah olsun. Kargoya verilince,nasipse,bize de haber verin. Makina epey güçlü,işlemci ve e.kartı olarak. Anakart zaten, B450 serisinin en makbullerinden. Bi kaç küçük ayar ve yükleme gerekecek. Yardımcı oluruz. :)
Çok teşekkür ederim. Dediğim gibi korktum bir an hep mağazaya gidip alışveriş yaparım. Ve bu bilgisayarı almak için 1 yıldır hem çalışıyorum hem okuyorum. Boşa gitmesin istiyorum para dedim 2. El mi gelcek veya başka bir şey düşündüm ürünü iade edip başka yerden alayım mı diye de

met 35

Mak. Müh.
Reaksiyon puanı
9,078
Gelince bizi dediğim gibi haberdar edin. Ramleri ,çipset driverini,güç seçeneklerini falan ayarlıyalım.zaten bu parçaların herbirinin 2 yıl garantisi de var. İşlemcinin 3 yıl.Distrübütör garantisi ile.

Ahmet3553

Öğrenci
Reaksiyon puanı
4
Gelince bizi dediğim gibi haberdar edin. Ramleri ,çipset driverini,güç seçeneklerini falan ayarlıyalım.zaten bu parçaların herbirinin 2 yıl garantisi de var. İşlemcinin 3 yıl.Distrübütör garantisi ile.
Anladım hocam teşekkür ederim gelince tekrar yazıcam. Ama hala kafamda deli sorular iade etsem mi diye

utkuversus

Hondaşk
Emektar
Reaksiyon puanı
13,179
O fan setini sevmekle iyi yapmışsın. Ben de kullanmaktayım. Cidden çok kaliteli bir set fiyatına göre.

utkuversus

Hondaşk
Emektar
Reaksiyon puanı
13,179
Şahsi fikrimi belirteyim. Kutusuz olsaydı şahsen ürünleri almazdım. Teker teker toplayıp alırdım. Zaten Unloxt X Y falan bu tip sistemleri alıp o sahtekarlara (İnventus değil yanlış anlaşılmasın) para kazandırılması taraftarı değilim en başta.