Intikam

Bu konuyu okuyanlar

djvietnam

Müdavim
Reaksiyon puanı
8
merhaba arkadaşlar bundan yaklaşık 10 yıl önce o zamanlar ben 17 yaşındayım ve bir gömlek atölyesinde çırak olarak çalışmaktaydım işe gireli 2 ay olmuştu ve maaş sıkıntısı vardı işyerinde 3 ay içerisinde yaklaşık bi yüz kişi girip çıkmıştı işten ortak sorun maaştı bizler ise uafk tefek harçlıklar alıyoduk ve çoçuk olduğumuz için patron çok fazlada hesaba koymuyordu bizi içerden yaklaşık 80 günlük bir alacağım vardı ne kadar alacağım vardı şimdi hatırlayamadım ama o zamana göre iyi paraydı neyse bu böyle olmayacak dedim ve işten ayrıldım alacağımı ise yok cuma günü yok salı günü yok cumartesi gel
geldiğimde ise başka bir güne sallayıp durdu patron beni iyice sinir basmıştı ve o paranın o adama kalmaması için yemin etmiştim anlaşılan paramı vermiycekti o zamanlar bmw x5 jeepler çok modaydı
o parasızlıkta o arabayı almıştı üstelik buda beni dahada çok sinirlendirmişti bir şeyler yapmalıydım ve intikam planımı hazırladım o jeepi yakmaktı hedefim komşumuzun arabasının benzin deposunu patlatıp 5 litrelik benzini hortumla çektim ve gece patronun oturduğu yere gittim gece 3 suları felandı etrafı iyice kontrol ettikten sonra ve o çevredeki binaların su vanaları bahçede oluyor çünkü bildiğim sokaktı tek tek bahçelere girerek sokaktaki 7 binanın ana su vanalarını kestim yavaş yavaş çaktırmadan patronun evini önünde duran o gıcır gıcır jeepin üzerine benzini dökmeye başladım yaklaşık 5litrelik benzini döktükten sonra sigara kullanmadığım için çakmak almayı unutmuştum o saatte her yer kapalı yaklaşık bir kilometre yol yürüdükten sonra benzin istasyonundan kibriti alıp geldim o an çok düşündüm lastiklere kadar benzini dökmüştüm ve kibriti yaktığım gibi lastiklere atarak hemen sokağın sonunda çamlık gibi bir yer vardı oraya koştum koskoca araç yanmaya başladı bir iki dakikaya kalmaz millet camlara pencereye bağrışlar çığrışlar ortalık kıyamet araba yanıyor cayır cayır yaklaşık bir 10 dakika geçtiğinde itfaiye geldi ama iş işten geçmişti güzelim jeep cayır cayır yanmıştı

008taki

Asistan
Reaksiyon puanı
1
itiraf etti beyler arkadaşı alın merkeze .)

not : ip adresinden sana ulaşabileceklerini ve bunu aleyhinde delil olarak kullanacaklarını biliyorsundur umarım

cipro06

Doçent
Reaksiyon puanı
4
itiraf etti beyler arkadaşı alın merkeze .)

not : ip adresinden sana ulaşabileceklerini ve bunu aleyhinde delil olarak kullanacaklarını biliyorsundur umarım
helal olsun yakaladın adamı belki bir hikaye yazdı kafasından milletede şaka yapıyordur. :)

XAFER37

Müdavim
Reaksiyon puanı
1
olum senin paranı verecektim ben ama yakaladım seni, sen bekle bulacam seni

Mai Nai

Müdavim
Emektar
Reaksiyon puanı
157
Bu itiraf aleyhinde delil olarak kullanılabilir.

ConfickerBelasi

Müdavim
Reaksiyon puanı
16,121
gecmis ola zaman asimina ugradi artik savciya itiraf etsede birsey cikmaz ki o x5 kaskolu tabi kundaklama sonucu yanmasi ile ilgili madde varsa parasini almis yenisini almistir coktan.

Militarist

Müdavim
Reaksiyon puanı
130
Gereği düşünüldü. Olayın işlendiği tarihte zanlının 17 yaşında olduğu göz önüne alınarak davanın ileri duruşmalarının Gülhane parkının karşısındaki çocuk mahkemesinde görülmesine.

Tsunmys

Müdavim
Reaksiyon puanı
2
O yanan jeep bizim patronun jeepi idi. Mahkemede görürsün patronu. Paranı verir.

Militarist

Müdavim
Reaksiyon puanı
130
Ben de birkeresinde hangi siteydi hatırlamıyorum geçmişte yaptığım bugün suç unsuru olabilecek birşey itiraf etmiştim de sonra kıvırana kadar neler çekmiştim. Şaka şaka... Ehe ehe nasıl inandınız ama... Baktım inanmıyorlar. Sonra konuyu silip kaçmıştım. :) Sakat işler bunlar.

Militarist

Müdavim
Reaksiyon puanı
130
[MENTION=39818]Mai Nai[/MENTION] sen yine de ilk mesajı sil bence. Üç nokta koy. Dost var düşman var.

mapii

Asistan
Reaksiyon puanı
0
Adam patron adam boşuna almamıştır o jipi akıllı adamdır ,,
alırkende Full kaskosunu yaptırmıştır ,, gitti 5 litre benzin boşa :)

SamsungGalaxyS3

Müdavim
Reaksiyon puanı
0
küstürdünüz çocuğu hepiniz tiye aldınız çekti gitti :D
belki attı kendini balkondan oda yetmedi arabanın önüne attı oda yetmedi bileklerini kesti oda yetti artık :D

GassipGirl

Doçent
Reaksiyon puanı
5
benim de son çalıştıgım işyerinde 750 lira param kaldı aynı hikaye cuma vercem pazartesi vercem 1.5 yıl oldu
başlarda bende acaba ne yapsam diye dusundum sonra dedim ugrasmaya degmez
bir gun bir yerde 750 tane sevabını alırım ya da 750 tane günah veririm ödeşiriz nasılsa :)) intikammmm

REDFOKS

Müdavim
Reaksiyon puanı
201
Sallamaninda bu kadarı iyiymiş :)

deatmania

Müdavim
Reaksiyon puanı
62
Eğitim şart.

Koskoca bir yazıda bir tane nokta bile yok.

kayhanm

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
bende bazen hakkım kalan insanlara en azından arabasını çizmeyi lastiğini patlatmayı düşünürüm. sonra Allahın beni gördüğünü düşünürüm. nasıl olsa Allahım benim hakkımı ondan alacak derim. Allaha havale ederim. Keşke sende öyle yapsaydın. haklıyken haksın duruma düştün. 1 liralık alacağın için karşı tarafın 1000 liralık malına zarar verdin. Şimdi o senden alacaklı oldu.

angel75

Müdavim
Emektar
Reaksiyon puanı
18
şu yazıyı okuduğumdan beri "10 yıl önce BMW X5 Türkiye'de var mıydı" diye araştırma yapıyorum :s

Korpe

Müdavim
Reaksiyon puanı
16
arkadaş kendisini ihbar etmiş.

Max2Life

Asistan
Reaksiyon puanı
0
:=) bence forumda yoksa "rüya"* bölümü açılmalı ve bu konular oraya tasınmalı en azından bu rüyalar bir yerde toplanır.

* vazcaydım:=) şimdi orasıda erotik rüyalarla dolar :=)
**gereksiz dipnot: vazcaymak dejenere bir sözcüktür, vazgeçmek yerine kullanılsada tdk da yeri yoktur. O yüzden kullanmanızı tavsiye etmem.

|Ⓢєччαh|

Müdavim
Reaksiyon puanı
10,323
bende bazen hakkım kalan insanlara en azından arabasını çizmeyi lastiğini patlatmayı düşünürüm. sonra Allahın beni gördüğünü düşünürüm. nasıl olsa Allahım benim hakkımı ondan alacak derim. Allaha havale ederim. Keşke sende öyle yapsaydın. haklıyken haksın duruma düştün. 1 liralık alacağın için karşı tarafın 1000 liralık malına zarar verdin. Şimdi o senden alacaklı oldu.

yazmak istediklerime tercüman oldun, [MENTION=125949]kayhanm[/MENTION], teşekkür ederim.
işin başı sonu Allah korkusu.
Allaha inanmak işte bu yüzden önemli zaten.
Allah Tealanın bizim varlığımıza ihtiyacı yoktur,
ama, bizim onun varlığına ekmek gibi, su gibi ihityacımız vardır.
daha doğrusu bu toplumun çok ihtiyacı vardır. hemi de çok!

hapishaneler dolmasın diye, mazlumun canı yanmasın diye, zulüm ortadan kalksın diye...

xxakadir

Asistan
Reaksiyon puanı
0
Nefes almadan yazmış. Biri yakalar makalar diye her hal :)

Son mesajlar