Soru İnternetten Tanıştığın Kızla Buluşmak ?

Bu konuyu okuyanlar

aspet

Asistan
Cezalı
Reaksiyon puanı
242
Arkadaşlar bilen biliyor şimdi biz bir kızla tanıştık internetten.
Numarası var.
Sesli ve görüntülü konuştuk daha önce.
Flörtleşiyoruz ciddi ciddi.
Bir AirPods meselesi olmuştu onu da çözdük

Şimdi asıl konuya gelelim bu kız İstanbul'a gitmemi ve buluşmamızı istiyor, ısrar ediyor. Giderim buluşuruz.
Bir cafeye götürürüm
Yemek falan ısmarlarım
Sonra evine bırakır
Ev boşsa çay içeriz dizi izleriz
Velhasıl kelam asıl sorum şu ki;

Ben bu kızdan çocuk yapıp kızı tabiri caizse tapulamayı düşünüyorum. Fiziği aşırı güzel çünkü. Ayrıca nasılsa o da fakir, ben de.

sizce yapsam mı ?

aspet

Asistan
Cezalı
Reaksiyon puanı
242
Aga hayırlı olsun da bunu da bize sorma artık :D

Benden tavsiye Fazla yüzgöz olmayın ergenler gibi. Sonra 2 haftada biter ikiniz de üzülürsünüz
Eyvallah hocam son cümleniz mantıklıymış. Kulağıma küpe ettim. Ama sol kulağıma küpe ettim o lafı. Çünkü sağ kulağa küpe takınca top oluyormuşuz öyle bir şey duymuştum

İlişkinin başından beri biliyor bu forum her şeyi. Ben de yine sizinle başlayan iş sizinle devam etsin diye sizlere sorayım dedim.

Süreci özellikle siz takip ediyorsunuz hocam. Düğün müğün yaparsak nikah şahidi olarak çağırayım sizi İstanbul'daysanız, ciddiyim.

Nikah şahidi olmam diyorsanız bir tane kız kardeşi vardı, geçen öyle demişti. Bir sorayım da kardeşinin yaşı küçük değilse size yapalım onu da. Bacanak oluruz hocam. Sizinle bacanak olmayı çok isterim

Reaksiyon puanı
1,768
Eyvallah hocam son cümleniz mantıklıymış. Kulağıma küpe ettim. Ama sol kulağıma küpe ettim o lafı. Çünkü sağ kulağa küpe takınca top oluyormuşuz öyle bir şey duymuştum

İlişkinin başından beri biliyor bu forum her şeyi. Ben de yine sizinle başlayan iş sizinle devam etsin diye sizlere sorayım dedim.

Süreci özellikle siz takip ediyorsunuz hocam. Düğün müğün yaparsak nikah şahidi olarak çağırayım sizi İstanbul'daysanız, ciddiyim.

Nikah şahidi olmam diyorsanız bir tane kız kardeşi vardı, geçen öyle demişti. Bir sorayım da kardeşinin yaşı küçük değilse size yapalım onu da. Bacanak oluruz hocam. Sizinle bacanak olmayı çok isterim
Olur mu olur :D
Durduk yere kız da ayarladın eyvAllah :D
Ama işte sorun olan benim yaşım küçük 15 vbjfekjbvbkj nikah şahidi de olamam ne olurdu 3 yaş büyük olsaydım bee :')

aspet

Asistan
Cezalı
Reaksiyon puanı
242
Olur mu olur :D
Durduk yere kız da ayarladın eyvAllah :D
Ama işte sorun olan benim yaşım küçük 15 vbjfekjbvbkj nikah şahidi de olamam ne olurdu 3 yaş büyük olsaydım bee :')
Hocam sordum kardeşi 8 yaşındaymış. Şansınıza küsün. 20 sene sonra yazın bana, 7 yaş çok göze batmaz o yaş aralığında. O zamana kadar ölmez sağ kalırsam yapayım aranızı

hakancalis

Profesör
Reaksiyon puanı
957
Yanlış anlamadıysam ilk kez buluşacaksınız eğer öyleyse
Ben bu kızdan çocuk yapıp kızı tabiri caizse tapulamayı düşünüyorum. Fiziği aşırı güzel çünkü
Açıkçası bu kısım beni biraz rahatsız etti ilk görüşmede niyetiniz böyle kötü olursa kusura bakmayın ama çok sıkıntı çıkar.

aspet

Asistan
Cezalı
Reaksiyon puanı
242
Yanlış anlamadıysam ilk kez buluşacaksınız eğer öyleyse

Açıkçası bu kısım beni biraz rahatsız etti ilk görüşmede niyetiniz böyle kötü olursa kusura bakmayın ama çok sıkıntı çıkar.
Hocam ama kime göre neye göre kötü ki kız 18 yaşından büyük. Kendi de isterse yaparız zaten. Eğer o da isterse onun da mı niyeti kötü oluyor yanlış anlamadıysam. Ama yalan yok siz öyle deyince biraz ben de rahatsız oldum 3-4 saniye. Hatta 7-8 saniyeye kadar çıkar

Reaksiyon puanı
1,768
Hocam ama kime göre neye göre kötü ki kız 18 yaşından büyük. Kendi de isterse yaparız zaten. Eğer o da isterse onun da mı niyeti kötü oluyor yanlış anlamadıysam. Ama yalan yok siz öyle deyince biraz ben de rahatsız oldum 3-4 saniye. Hatta 7-8 saniyeye kadar çıkar
Aga "kız ne isterse" nedir ya :D ben kendimi saldım kız naparsa uyum sağlarım mı diyon shdğwvşhqh nerde eski aspet hey gidi günler

aspet

Asistan
Cezalı
Reaksiyon puanı
242
Aga "kız ne isterse" nedir ya :D ben kendimi saldım kız naparsa uyum sağlarım mı diyon shdğwvşhqh nerde eski aspet hey gidi günler
Hocam memlekete geldim canım sıkılıyor geyik yapıyorum, hele bir eve döneyim de görün beni ?

MG4446

Profesör
Reaksiyon puanı
1,247

gece gece güldüm Allah da sizi güldürsün xdd sizi ilk defa gördüm forumda ısındım ama fdklsfsd. Bence direk çocuk işine girmeyin pişman olabilirsiniz