İnternetten para kazanmak istiyorum

• Konuyu başlatan Deleted member 216045
  • Başlangıç tarihi

Bu konuyu okuyanlar

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
D

Deleted member 216045

SDN Okuru
arkadaşlar sizinde kullandığınız para kazanma yolları varmı?
anket doldurarak vb..

bilişimtek

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Bende 2 gün önce başladım link kısaltarak kazanıyorum ayrııca android ve ios telefonun varsa günlük 90 kuruş net kazanmak için uygulamalar var sana link kısaltmayı öneririm

D

Deleted member 216045

SDN Okuru
Bende 2 gün önce başladım link kısaltarak kazanıyorum ayrııca android ve ios telefonun varsa günlük 90 kuruş net kazanmak için uygulamalar var sana link kısaltmayı öneririm
bende tr5.in sitesinde uğraşıyorum fakat fazla kazanacağımı zannetmiyorum.
bu anket olayını merak ettim. ona girmeyi düsünüyorum

arsenik

Rektör
Reaksiyon puanı
242
Açarsın bir websitesi her hafta özgün içerik girersin popüler konularla veya bilinmeyen ama önemli olan konularla ilgili. 3 ay sonra belli bir okuyucu kitlen olur zaten. Ondan sonra reklam koyarsın başlarsın reklamlardan kazanmaya. Anket işi uzun iş. Ayda bir anket gelecek de onu doldurup istedikleri kriterlere uyacaksın da 3-5$ ödemesini yapacak... Link kısaltma servislerinden 1000 tıklamaya 3 dolar ile uğraşılmaz.

plaksan

Asistan
Reaksiyon puanı
1
Bir yere girip çalış bence daha iyi bunlar bi zaman sonra kafa ağrıtıyor.Paso pc başında felan olmaz yani.

D

Deleted member 216045

SDN Okuru
Açarsın bir websitesi her hafta özgün içerik girersin popüler konularla veya bilinmeyen ama önemli olan konularla ilgili. 3 ay sonra belli bir okuyucu kitlen olur zaten. Ondan sonra reklam koyarsın başlarsın reklamlardan kazanmaya. Anket işi uzun iş. Ayda bir anket gelecek de onu doldurup istedikleri kriterlere uyacaksın da 3-5$ ödemesini yapacak... Link kısaltma servislerinden 1000 tıklamaya 3 dolar ile uğraşılmaz.
websitesi işi iyide fakat ben taglardan falan anlamıyorum.

Bir yere girip çalış bence daha iyi bunlar bi zaman sonra kafa ağrıtıyor.Paso pc başında felan olmaz yani.
benim için sorun yok. tüm gün pc basndaym ztn :D

arsenik

Rektör
Reaksiyon puanı
242
websitesi işi iyide fakat ben taglardan falan anlamıyorum.

benim için sorun yok. tüm gün pc basndaym ztn :D
3 ay ilgili olursan anlarsın zaten. Şimdi kısaltma servisi kullansan ne anlayacaksın? Her sistemin bir ipucu var onu anlamak için de uğraşıp neyin ne olduğunu öğrenmen gerek. Nasıl gerçek hayatta işe girersen kolay para kazanamazsan burada da öyle. Sana 2 günlük çalışmaya 10 $ verecek bir sistemi böyle hiçbir şey bilmeden kazanamazsın. :D

arsenik

Rektör
Reaksiyon puanı
242
Hepsi boş iş xticaret çok kazandırıyor. Yalanını yesinler. :D

black-prince

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
arkadaşlar bu ara net te para kazanmanın yollarını arıyorum.
durumu şöyle özetleyebilirim...
-anket doldu para kazan(hikaye) bu siteler size belirli bir kota koyarlar örnek veriyorum 150 anket doldur 100tl kazan gibi fakat ne hikmetse 150.anket asla gelmez :)
-tıkla kazan (hikaye) tıklama başı 0,001 $ kazanırsınız ki bu da 1000tık 1 dolar demektir :)
-üye ol kazan üye yap kazan ( hikaye)

gelelim gerçekten para kazandıran konulara:
-affiliate marketing(evet vardır ve düzgün bir şekilde çalışır) affiliate marketing satış ortaklığı anlamına gelir.siz bir ürünün reklamını yaparsınız ürün satılırsa komisyonunuzu alırsınız...'bu konuyu ileriki günde açarak ve detayları ile anlatacağım'
-adsense (evet vardır ve pek teferruatlıdır) yani banlanmamak için 40 takla atarsınız.hergün korkuyla yaşarsınız... fakat bunun da çözümleri vardır elbet, bu sistemide ilerleyen günlerde bir konu açarak detayları ile anlatacağım
-makale yaz kazan ( evet vardır fakat iyi bir bloğunuzun ve seçkin bir içeriğinizin olması gerekir.)
onun dışında inanmayın yok tıkla kazan yok izle kazan... hikaye bunlar.

D

Deleted member 216045

SDN Okuru
arkadaşlar bu ara net te para kazanmanın yollarını arıyorum.
durumu şöyle özetleyebilirim...
-anket doldu para kazan(hikaye) bu siteler size belirli bir kota koyarlar örnek veriyorum 150 anket doldur 100tl kazan gibi fakat ne hikmetse 150.anket asla gelmez :)
-tıkla kazan (hikaye) tıklama başı 0,001 $ kazanırsınız ki bu da 1000tık 1 dolar demektir :)
-üye ol kazan üye yap kazan ( hikaye)

gelelim gerçekten para kazandıran konulara:
-affiliate marketing(evet vardır ve düzgün bir şekilde çalışır) affiliate marketing satış ortaklığı anlamına gelir.siz bir ürünün reklamını yaparsınız ürün satılırsa komisyonunuzu alırsınız...'bu konuyu ileriki günde açarak ve detayları ile anlatacağım'
-adsense (evet vardır ve pek teferruatlıdır) yani banlanmamak için 40 takla atarsınız.hergün korkuyla yaşarsınız... fakat bunun da çözümleri vardır elbet, bu sistemide ilerleyen günlerde bir konu açarak detayları ile anlatacağım
-makale yaz kazan ( evet vardır fakat iyi bir bloğunuzun ve seçkin bir içeriğinizin olması gerekir.)
onun dışında inanmayın yok tıkla kazan yok izle kazan... hikaye bunlar.
günlük 4.5 tl kafadan kazanma şansı var winat9 la
taparroda günlük 5 dolar :D

arsenik

Rektör
Reaksiyon puanı
242
Artık kurtulun şu internetten para kazanma bölümündeki konulara "gir bir işe çalış" demekten. Adam o kadarını kestiremiyor mu?
Eğer sizin dediğiniz gibi olsaydı r10 gibi bir forum niye kuruldu ki oradakiler gidip iş bulsaymış işte çalışsaymış...

technomind

Profesör
Emektar
Reaksiyon puanı
74
Android telefonuna bir uygulama kur, gelen reklamları izle günde 1 tl kazan :D 5 telefondan yap günde 5 tl ayda 150 Tl :D

black-prince

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Artık kurtulun şu internetten para kazanma bölümündeki konulara "gir bir işe çalış" demekten. Adam o kadarını kestiremiyor mu?
Eğer sizin dediğiniz gibi olsaydı r10 gibi bir forum niye kuruldu ki oradakiler gidip iş bulsaymış işte çalışsaymış...
aynen katılıyorum... nette kazanmanın bir çok yolu var. fakat öyle löp diye damdan düşer gibi değil.günlerce haftalarca araştırması gerekir...şu an araştırmalarımın son noktasına geldim... yakın bi zaman da sizlerle hepsini paylaşacağım arkadaşlar...

bu arada bu foruma epeydir üye olmayı düşünüyordum.neden olmadım bilmiyorum. çok hoşuma gitti üyeleri kaliteli konular kaliteli diğer forumlar gibi değil.süperrrr...

yakın zamanda paylaşımlarımla nette para kazanmak arzusunda olan arkadaşlara yardımlarda bulunmaya çalışacağım...

Ben Kenobi

Dekan
Reaksiyon puanı
3,155
aynen katılıyorum... nette kazanmanın bir çok yolu var. fakat öyle löp diye damdan düşer gibi değil.günlerce haftalarca araştırması gerekir...şu an araştırmalarımın son noktasına geldim... yakın bi zaman da sizlerle hepsini paylaşacağım arkadaşlar...

bu arada bu foruma epeydir üye olmayı düşünüyordum.neden olmadım bilmiyorum. çok hoşuma gitti üyeleri kaliteli konular kaliteli diğer forumlar gibi değil.süperrrr...

yakın zamanda paylaşımlarımla nette para kazanmak arzusunda olan arkadaşlara yardımlarda bulunmaya çalışacağım...

sorun da orada ya.
haftalarca bile değil, aylarca araştırmak gerekir.
sonra yine günde en az 8 saat uğraşmak, çalışmak gerekir.
ve kazanacağınız para fazla olmayacak en fazla ek gelir seviyesinde olacaktır.
onun yerine o süre içerisinde herhangi bir iş bulup çalışmak daha yararlı olur.

ancak amaç çok para kazanmaksa
internette çok para kazanmanın yolu, gerçek hayatta çok para kazanmak ile aynı.
bir projeniz ve bir bilgi birikiminiz olmalı. bir üretim yapmalısınız.
üretim yapmadan olmaz. herşeyin başı üretimdir.
onun dışındaki internet hikayeleri yalan, söylenti, en iyi ihtimalle geçicidir.

black-prince

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
sorun da orada ya.
haftalarca bile değil, aylarca araştırmak gerekir.
sonra yine günde en az 8 saat uğraşmak, çalışmak gerekir.
ve kazanacağınız para fazla olmayacak en fazla ek gelir seviyesinde olacaktır.
onun yerine o süre içerisinde herhangi bir iş bulup çalışmak daha yararlı olur.

ancak amaç çok para kazanmaksa
internette çok para kazanmanın yolu, gerçek hayatta çok para kazanmak ile aynı.
bir projeniz ve bir bilgi birikiminiz olmalı. bir üretim yapmalısınız.
üretim yapmadan olmaz. herşeyin başı üretimdir.
onun dışındaki internet hikayeleri yalan, söylenti, en iyi ihtimalle geçicidir.

elbette...
yanlız şöyle bir durum var hocam.dünya genelinde bu işi profesyonel olarak yapan ve ciddi para kazanan insanlar var. durumu şöyle düşün:
affiliate marketing mesela ' kısaca anlatacak olursak: örneğin bir abd vatandaşı bir e kitap ya da ürün satmak istiyor.bu ürünü tek başına ne kadar satabilir misal veriyorum günde 10 birim.her birimden 100$ kazandığını varsayarsak toplamda 1000$ kazanacaktır.fakat bunu affiliate sitelerinde belirli bir komisyon karşılığında satış ortaklığına sunduğunda;mesela bu ürünü satan arkadaşlara satış başı %30 komissyon vereceğini belirttiğinde herkes o ürünü satmaya yöneleceği için günlük satışları 100 iiken 1000 olur.dolayısı ile 70000$ günlük kazanç elde eder.peki ürünü satanların kazancı ne olur elbetteki o ürünü satış performansına bağlı 100 ürün satsa 3000$kazanır.akarı yok kokarı yok.sadece reklam yaparak satışa ortak oluyor.' satıcı ile alıcı arasında belirli bir komisyon karşılığında reklam ve tanıtım yapan kişiye ise affiliate deniliyor.
şimdi eğer bir projeniz yok ise bile para kazanabilirsiniz.nasıl kazanırsınız affiliate olarak kazanırsınız.
benim amacım bu projeyi Türkiye'de ne kadar çok insana öğretebilirsem ülkeme de o kadar çok döviz girer.

Düşünsenize hiçbir mal ihraç etmeden, hiçbir riske girmeden abd vatandaşından abd vatandaşına ürün satıyosunuz karşılığında ise benm ülkeme para giriyor...Bunu ne kadar çok insan yaparsa o kadar çok döviz girdisi olur.
ha unutmadan; affiliate marketing işinde bir ürün için 24 saatinizi belkide daha fazla zamanınızı ayırarak inceler alt yapı oluşturur seo çalışması yapar ve pazarlamaya karar verirsiniz.fakat sistemi kurduktan sonra ise siz uyurken bile para kazanırsınız.ürün sizin kanalınızdan her satıldığında para kazanırsınız.

hocam lafı pek uzattım biliyorum fakat bu konuyu detayları ile anlatacağım...
takipte kalın...
saygılar

lokman686868

Doçent
Reaksiyon puanı
1
Tüm zaman pc başında geçmez Bi zamana kadar ve tek başına çok para kazanamassın .s keşke dediğin gibi olsa

Uğurcan7

Asistan
Reaksiyon puanı
1
aga ben goomass eğitim seti aldım baktım baktım baktım,sonra website açtım cpanel yoktu,arkadaşlar bu böyle olmaz dedi.ben de daha uğraşmadım,yani gıcık iş.he bi daha girer misin diye sorarsan askerden geldikten sonra etik hacker kursuna gidicem,bi website açıcam vuğcam kığbacı vuğcam kığbacı :D

Ahcan38

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
İnternetten para kazanmak için grafik tasarımı (logo, banner tasarımları vb.) gibi konuları da gözardı etmeyin. Özellikle photoshop konularında kendinizi geliştirmeniz de fayda var. Sadece logo tasarımı yaparak günde 50 dolar kazanan tanıdıklarım var. Bir çok webmaster forumunu araştırırsanız bu işin ticaretinin sıkı bir şekilde yapıldığını görürsünüz.

mahkum_09

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Bende çok uğraştım bu işlerle ama malesef hepsi hüsran en sonunda bir blog açtım ve bloğdan reklam almaya başladım ve size önereceğim bloğu olan varsa en iyi reklam alma sitesi ve euro üzerinden ödeme yapılıyor bir tüyo benden size reklamda gösterim ve satış üzerinden reklam koyun şimdiden iyi kazançlar.bakmak isteyen varsa buyrun site adı ve neredeyse bütün ülkeyle çalışıyor

My Ortak

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Anketler çok fazla kazandırmaz ve üstelik iyi anket doldurursanız size devamlı anket yollarlar.

karavali

Asistan
Reaksiyon puanı
1
toplanın para kazanmanın yolunu açıklıcam :D
modemi ve bilgisayarı kapatın çıkın dışarıya iş arayın!.
bitti çok basit :D

MFBYazilim

Öğrenci
Reaksiyon puanı
1
Hiç birini denemedim kimseyede tavsiye etmem. İki mesaj atıp kaçan insanlardan ne bekleyebilirsiniz. Kimse oturduğu yerden para kazanmıyor kazananlarda zekası ve yetenekleriyle kazanıyor. Bu yüzden bu gibi şeylere kanmayın.

mostar26

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Bende link kısaltma gibi sistemlerin boşa zaman kaybı olduğunu düşünüyorum.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...