Bu konuyu okuyanlar

Jounlest

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Selam arkadaşlar, bazı kişiler anket doldurarak ,blog yazarak para kazanıyor bu ne kadar doğru bilmiyorum. Eğer doğruysa nereden başlamalıyım?

Behzat Ç.

Doçent
Reaksiyon puanı
107
Selam arkadaşlar, bazı kişiler anket doldurarak ,blog yazarak para kazanıyor bu ne kadar doğru bilmiyorum. Eğer doğruysa nereden başlamalıyım?

Bende bi ara bayağı araştırmıştım ama çok az ücretler veriyor.

CanAydın

Asistan
Reaksiyon puanı
25
Otorduğun yerden para kazanmak diye birşey yok. İnternetten iş yapan kişiler beğinlerini daha çok yoruyor bu yüzden daha çok yoruluyor.

EsnkL

Öğrenci
Reaksiyon puanı
1
evet var sadece 15 - 20 saniyelik google reklamları izleyerek para kazanıyosun her görev başına 15 KR kazanıyorsun ekibinide kurarsan tabiki bu parayı katlayarak gidiyosun onlar izledıkcede para kazanıyosun.

CanAydın

Asistan
Reaksiyon puanı
25
O okadar kolay değil saçma sapan 15 kuruş ile iş olmak site kurup para kazanırım diyor isen google onay vermeli ve saçma reklamlar olmamalı siteye düzenli girenler olmalı öyle hayalinizdeki gibi hiçbir şey yapmadan para kazanmak diye birşey yok.

AS!L0

Öğrenci
Cezalı
Reaksiyon puanı
6
internetten iyi para kazanılıyor 2 senedir araştırıyorum şimdilerde yeni yeni başladım eğer işini iyi yapıp sağlam bi kitleye ulaşırsan haftada 200 tl falan kazanabilirsin böyle para kazanan arkadaşım çok istersen nasıl olduğunu anlatabilirim

Jounlest

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
internetten iyi para kazanılıyor 2 senedir araştırıyorum şimdilerde yeni yeni başladım eğer işini iyi yapıp sağlam bi kitleye ulaşırsan haftada 200 tl falan kazanabilirsin böyle para kazanan arkadaşım çok istersen nasıl olduğunu anlatabilirim
Lütfen anlatabilirmisin?

Dora

Müdavim
Cezalı
Emektar
Reaksiyon puanı
9,728
Takipteyim.

HÜDHÜD

Müdavim
Reaksiyon puanı
6,555
palavra :D internetten böyle para kazanılacağına git pazarda limon sat, kağıt topla daha iyidir.
İşin bile raconu olur, öyle her iş yapılmaz, başa bela açılır. Bilmediğiniz şeylerin peşinden gitmeyin.

AS!L0

Öğrenci
Cezalı
Reaksiyon puanı
6
palavra :D internetten böyle para kazanılacağına git pazarda limon sat, kağıt topla daha iyidir.
İşin bile raconu olur, öyle her iş yapılmaz, başa bela açılır. Bilmediğiniz şeylerin peşinden gitmeyin.
düşüncene saygı duyarım fakat ciddi manada bu işten ekmek yiyenler var

HÜDHÜD

Müdavim
Reaksiyon puanı
6,555
düşüncene saygı duyarım fakat ciddi manada bu işten ekmek yiyenler var
öyle her şeyden gelir elde edilmez;
*kara para ticareti
*kadın ticareti
* uyuşturucu ticareti
*şans oyunları
*kumar
*falcılık
*sihirbazlık
* ... saadet zinciri mantığı ile kurulan sanal iş tuzakları gibi gibi...

para kazanmanın, iş yapmanın bir ahlakı olur, bir raconu olur. En büyük ve kolay yoldan para yukarıdaki işlerde dönüyor olabilir ama yakalandığınızda veya başınıza bir bela geldiğinde ağlar durursunuz...

İnternette türlü yollarla para kazanacaksınız denilen işlerin içinde yasa dışı gizli ve pis hileler vardır, bilmeden kendinize yazık etmiş olursunuz.

MrtAltg

Müdavim
Emektar
Reaksiyon puanı
12,058
Kısaltılmış linkleri google kısa link ile uzatmakda bir garip olmuş :) neyse ben linkleri toparladım.İşin özeti şu bu tip kısa linkler gelir getirsede çoğu forumda bizim gibi yasak gördüğümüz link ya silinir yada kullanan üye direk yasaklanır uyarılmaksızın
https://forum.shiftdelete.net/threads/forum-kurallari.43630/
7- Kazanç elde etmek amaçlı kısaltılmış linklerin kullanılması yasaktır. ( Link.TL vb.)

yasak sebebi kazanç şeklinin pek güvenilir olmaması linkin nereye gittiği gözükmemekle beraber üyelerimizi risk altına sokabilecek siteler rahatca gizlenebilir bu şekilde

AS!L0

Öğrenci
Cezalı
Reaksiyon puanı
6
Kısaltılmış linkleri google kısa link ile uzatmakda bir garip olmuş :) neyse ben linkleri toparladım.İşin özeti şu bu tip kısa linkler gelir getirsede çoğu forumda bizim gibi yasak gördüğümüz link ya silinir yada kullanan üye direk yasaklanır uyarılmaksızın
7- Kazanç elde etmek amaçlı kısaltılmış linklerin kullanılması yasaktır. ( Link.TL vb.)

yasak sebebi kazanç şeklinin pek güvenilir olmaması linkin nereye gittiği gözükmemekle beraber üyelerimizi risk altına sokabilecek siteler rahatca gizlenebilir bu şekilde
tamam kaldırıyıroum bilgilendirme için teşekkürler

---- Mesajlar birleştirildi ----

buralarda yeniyimde kusura bakmayın

Son düzenleme:

kurnaztilki

Öğrenci
Reaksiyon puanı
8
Hocam bence kendine bir alan seçip (montaj, p.shop, kodlama vb.) o alanda kendini geliştirebildiğin kadar geliştirmen ve çevre edinmen.
İstediğin freelance çalışma stiline bu şekilde gerçekten ulaşman mümkün. Diğerleri palavra.
Kolay gelsin.

erhanova

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Bi bitmediniz gitti ya. Arkadaş yok öyle 3 kuruşa 5 köftecilik, üretmeden kazanmacılık. Kazansan da sürdürülebilir olmaz. Üç beş adım sonra ya iş patlar ya da sen.

medgentr

Öğrenci
Cezalı
Reaksiyon puanı
0
bahsi geçen konu artık eskisi kadar etkili değil. İllaki cüzi miktarda da olsa para verenler var ama artık buralardan para kazanmak çok zor.

daimy2017

Öğrenci
Reaksiyon puanı
15
Internette para kazanma işleri çok güvenilir olmuyor, dürüst işler de olmuyor, bence başka yollar denemelisin

ErcumentSolmaz

Asistan
Reaksiyon puanı
21
İnternetten ara kazanmak mümkündür ama bunu oturduğun yerden para kazanmak olarak görmemek lazım. Bu kullandığın sitenin temelleri'de oturduğun yerden oluşturuluyor. Oturarak çalışmak ile bedavadan para kazanma arasında fark var.

-İnternetten para kazanma konusunda google firmasının ödüller uygulamasını indirerek google play kredisi kazanabilirsin. Bu uygulama anket doldurarak kazandırıyor.

-Wordpress üzerinden site yani blog açarak kazanmayı denersin ama en az 6 ay süre gelir gelmez bilesin.

-Publitory gibi sitelerde e kitap satmayı deneyebilirsiniz. Yazar değilseniz gelir getirmez bunu gerçekten iyi yazıyorsanız düşünün.

Furkan0223

Asistan
Reaksiyon puanı
153
Blog yazarlığı öneririm. Fakat sürekli yazı yazman ve güncel olman lazım. Para kazanma işine gelirse internet dahi olsa oturduğun yerden para kazanma şunlardır;
  1. sayısal loto
  2. idda
  3. hırsızlık gasp
  4. Tefecilik
Eğer internetten para kazanmak istiyorsan öncelikle araştırma yapmanı ve tam emin olana kadar işe başlamamanı öneririm. Çünkü arkadaşların da dediği gibi üretmeden para kazanamazsın üç kuruşa beş köfte yok. ?
Yapacağın meslekten sıkılırsan baştan kaybedersin.
Sana hayatında başarılar dilerim ?

ErcumentSolmaz

Asistan
Reaksiyon puanı
21

deter1

Öğrenci
Reaksiyon puanı
6
Kendi sitenizi açıp özgün içerikler paylaşırsanız ve bir kitleye hitap ederseniz çok güzel paralar kazanabilirsiniz.