İnternetten Nasıl Para Kazanılır?

Bu konuyu okuyanlar

goktugoner

Öğrenci
Reaksiyon puanı
20
Merhaba,
Karantina zamanı evde boş boş oturmak yerine bir şeyler yapmak istiyorum. İncelediğim bazı konu ve forumlarda söylenilenlere göre blog yazarak, içerik üreticisi olarak vb... para kazanabiliyoruz. Sizlerin önerileri nedir, nereden nasıl para kazanabilirim?

silindi

Profesör
Reaksiyon puanı
3,580
Merhaba,
Karantina zamanı evde boş boş oturmak yerine bir şeyler yapmak istiyorum. İncelediğim bazı konu ve forumlarda söylenilenlere göre blog yazarak, içerik üreticisi olarak vb... para kazanabiliyoruz. Sizlerin önerileri nedir, nereden nasıl para kazanabilirim?
yazılım dili veya grafik tasarım biliyorsaniz freelancer olarak biseyler yapim,blog da yazabilirsiniz ama ayda 5 tl kazanırsaniz iyisiniz sitenizin çok ziyaret edilip reklamlara tıklanması veya bakılması gerek

goktugoner

Öğrenci
Reaksiyon puanı
20
yazılım dili veya grafik tasarım biliyorsaniz freelancer olarak biseyler yapim,blog da yazabilirsiniz ama ayda 5 tl kazanırsaniz iyisiniz sitenizin çok ziyaret edilip reklamlara tıklanması veya bakılması gerek
Bloggerlik nasıl bir şey acaba, bilgilendirir misiniz?

silindi

Profesör
Reaksiyon puanı
3,580
Bloggerlik nasıl bir şey acaba, bilgilendirir misiniz?
blogspot.com a girip google hesabınizla oturum açıyorsunuz daha sonra yeni blog oluştur diyor ona basıp istediğinizi yazıyorsunuz,insanları bilgilendirici yazılar vb yazıyorsunuz daha sonra google adsense etkinleştirip siyenize reklam veriyorsunuz ve para kazanıyorsunuz,ha bu arada sitenizi google search console eklemeyi unutmayın yoksa google aramalarında çıkmaz

goktugoner

Öğrenci
Reaksiyon puanı
20
blogspot.com a girip google hesabınizla oturum açıyorsunuz daha sonra yeni blog oluştur diyor ona basıp istediğinizi yazıyorsunuz,insanları bilgilendirici yazılar vb yazıyorsunuz daha sonra google adsense etkinleştirip siyenize reklam veriyorsunuz ve para kazanıyorsunuz,ha bu arada sitenizi google search console eklemeyi unutmayın yoksa google aramalarında çıkmaz
Bu yazılardan kastımız Youtube'deki "Not Defteri Reis" gibi bilgiler mi? Bazı yerlerde insanlar kendi hayatlarından bölümler yazıyorlar böyle mi?

S

SDN Anonim 608469

SDN Okuru
Merhaba,
Çok fazla uğraşmanız gerekiyor. Site,logo vs. freelancer işler yapılabilir.

atkaksoy501

Müdavim
Reaksiyon puanı
4,069
freelance iş yapabilirsiniz. yatırım yapabilirsiniz.

atkaksoy501

Müdavim
Reaksiyon puanı
4,069
Freelancerde ne gibi şeyler bulunmakta
Ne gibi yetenekleriniz varsa, ne yapabiliyosanız onlar var. Mesela ben bionluk üstünden iş yapıyorum. Video ve fotoğraf düzenliyorum. Ama ben profesyonel olmadığımdan maaş gibi bir para kazanmıyorum. Sadece cep harçlığı kadar :)