İnternetten müzik indirme programı

Bu konuyu okuyanlar

irbaam

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Arkadaşlar kendi yazdığım bir program. Gayet basit ve kullanışlı. Sadece aramak istediğiniz müziği arama çubuğuna yazın ve gelen sonuçlardan istediğinizi bilgisayarınıza indirin. Resmi Sitesinden indirebilirsiniz ve daha detaylı bir bilgiye ulaşabilirsiniz.

http://jmd-program.blogspot.com

e2.jpg

ysf.taskin

Asistan
Reaksiyon puanı
9
Harbi çok beğendim. programın mantığı çok iyi. tebrikler kardeşim :)

cyberteror

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
download edemedim şarkıyı.nasıl oluyo video olarak mı iniyor yoksa youtubeden bulup videoyu mp3e çevirip mi veriyor bize ?

juk

Asistan
Cezalı
Reaksiyon puanı
1
yükle idm yi gir youtube video indir gir fizy müzik yani tek program bütün işi görüyo

Strake

Müdavim
Reaksiyon puanı
7
eskiden limewire vardı program güzele benziyor teşekkürler :)

adrasa

Müdavim
Reaksiyon puanı
37
Eyvallah iyiye benziyor, youtube den idmyle indir mp3 e çevir falanla uğraşmıyacam artık. :D :D

itsarmani

Asistan
Reaksiyon puanı
4
süper bir program :) kullanıyorum teşekkür ettim :) Tek şaşırdığım Müzik kaynağını nerden buluyorsun :D
Bir bakıyormuşsun ünleniyor çok kullanılan bir program oluyormuş
ki bence olur neden dersen süper bir program bilgisayardan anlamayn birsi bile bunu rahatlıkla kullana bilir ,ilerdede Pro versiyonunu çıkartırsın parayı kırdın :) :D

Sorun destek

Asistan
Reaksiyon puanı
0
Arkadaşlar kendi yazdığım bir program. Gayet basit ve kullanışlı. Sadece aramak istediğiniz müziği arama çubuğuna yazın ve gelen sonuçlardan istediğinizi bilgisayarınıza indirin. Resmi Sitesinden indirebilirsiniz ve daha detaylı bir bilgiye ulaşabilirsiniz.

http://jmd-program.blogspot.com

e2.jpg

Merhaba dostum programı indirdim denedim. Gayet güzel olmuş. :) Lakin şöyle bir önerim var. İndirilen mp3ler hep 128 kbps kalitesinde. Youtube da ki 720p ve 1080 p olan videoları convert edecekken indirilecek olan mp3' ün bitrate i 320 veya 192 kbps olsun mu diye iki seçenek sunulsa ? Program çok daha işlevsel olur diyorum. Mümkün müdür ?

ysf.taskin

Asistan
Reaksiyon puanı
9
ytd downloader kulllanıyordum. bu programı formda görmüştüm. üşenmeden arattım bulup tekrar kurdum.

yunasyus

Müdavim
Reaksiyon puanı
6
bence açık kaynak yap bizde geliştirelim :D

Bourne

Asistan
Reaksiyon puanı
0
Hemen yüklüyorum. Kullanışlı birşeye benziyor. Biraz test edeyim konuya dönerim.:) Teşekkürler.

mert__

Doçent
Reaksiyon puanı
4
güncel link verilince denerim.

Ahmethz

Müdavim
Emektar
Reaksiyon puanı
398
Program youtubedan mp3 e çeviriyor araştırırsanız bir sürü alternatif bulabilirsiniz

metas53

Doçent
Reaksiyon puanı
1
Arkadaşlar İnternet Dowload Maneger (İDM) programını kurun .mp3 .mp4 .mkv vs vs bir çok formatı internetten sorunsuz ve yüksek hızda indiriyor.

Download sitelerinin çoğundanda indirme yapilabiliyor.

Link: https://cloud.mail.ru/public/756e7808c046/idm256.rar

Programda Chrome indirmeme sorunu yaşayan varsa İDM'nin kurulu olduğu dizinden ''IDMGCExt.crx''i Cgrome/Ayarlar/Uzantılar içine sürükleyip bırakın sorun kalmayacaktır :thumbup1:

TBM

Müdavim
Reaksiyon puanı
358
Songr adlı bir program var Türkçe destekli,orada her türlü kpbs yi varsa siteden bulup indiriyor.Bu program gelişirse onun gibi kullanımı artar.

YazılımcıKafa

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Eskiden limewire vardı, ne güzel günlerdi :D Şimdi yabancı programları insanın kullanası gelmiyor :D

Naira TR

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Program degilde youtube donusturucuyu kullanabilirsin.

Son mesajlar