İnternetten Kolayca Video İndirin

Bu konuyu okuyanlar

Berkin Bozdoğan

Müdavim
Reaksiyon puanı
38
GetTubeVideo yazılımıyla beraber birçok farklı kaynaktan videoları istediğiniz şekilde sisteminize indirebileceksiniz. Boyut küçük, kullanım kolay.

GetTubeVideo yazılımı basit bir arayüzle birlikte kolay kullanımlı bir video yakalama yazılımı. Tabii video yakaladığı kaynak ise tamamen internet sayfaları. Yazılımın hedefi Flash olarak sunulan ve olağan hallerde indirmenizin engellendiği dosyaları size kaydetme imkanı sağlaması. Siz sadece videoyu barındıran sayfayı giriyorsunuz, gerisini GetTubeVideo hallediyor.

get_tube.jpg

:: GetTubeVideo yazılımının 15 günlük deneme sürümünü indirmek için tıklayın.

Yazılımı 15 gün boyunca ücretsiz deneyebilirsiniz. Sonrasında sizden kayıtlı kullanıcı olmanızı isteyecektir.

SDN - http://shiftdelete.net

such

Asistan
Reaksiyon puanı
0
Çok fazla ve işini iyi yapan ücretsiz alternatif varken kimse diğerlerinden üstün özellikleri olmayan bir yazılıma para ödemek yada kanunsuz işler çevirmek istemez bence :*

lb.bingol

Müdavim
Reaksiyon puanı
9
SDN'de bunları da mı görecektik:ShareWare yazılım.

umudayolculuk

Asistan
Reaksiyon puanı
0
Bence gereksiz, firefox kullanın, istediginiz videoyu gerekli eklentiler kurulu oldugu zaman rahatlıkla indirebilirsiniz.

onair

Müdavim
Emektar
Reaksiyon puanı
7
vallaha az önce kurdum, şebnem ferah'ın klibini indireyim dedim, ne indirdi ne de görüntü verdi. sinirlendim kaldırdım.