İnternetten alışveriş vs Fiziksel alışveriş

e-Ticaret vs Fiziksel alışveriş

• e-Ticaret

Kullanılan: 2 100.0%
  • Fiziksel alışveriş

Kullanılan: 0 0.0%

• Kullanılan toplam oy
    2

Bu konuyu okuyanlar

laparman

Öğrenci
Reaksiyon puanı
15
Benim tercihim E-Ticaret.Fiziksel alışverişte nedense kazıklandım hissi yaşıyorum.

Usain

Müdavim
Cezalı
Emektar
Reaksiyon puanı
15,012
Kategoriye göre değişiyor ama genel olarak e ticaret daha mantıklı.

Laufeyson

Müdavim
Reaksiyon puanı
13,075
Güvenli yerlerden alacaksanız e-ticaret mağazadan almaktan bile daha güvenli ve mantıklı oluyor.

Ecomanya

Müdavim
Reaksiyon puanı
658
E-ticaret olayından bende korkuyorum. yoksa alacağım çok ürün oluyor. Korkmanın sebebi aslında site değil, sistem. Sistem denen birşey yok ortada bilmem kaç kavanoz bal diye diye, bilmem ne telefonu diye diye dandirik kanallarda saçma sapan ürünler sunuyolar canlı canlı. canlı canlı tvde verildiği halde insanlar kazıklanıyor. Bundan dolayı normal bi e-ticaret sitesine hiç güvenemiyorum.

EFI Shell

shellx64.efi
Reaksiyon puanı
18,895
E-ticaret olayından bende korkuyorum. yoksa alacağım çok ürün oluyor. Korkmanın sebebi aslında site değil, sistem. Sistem denen birşey yok ortada bilmem kaç kavanoz bal diye diye, bilmem ne telefonu diye diye dandirik kanallarda saçma sapan ürünler sunuyolar canlı canlı. canlı canlı tvde verildiği halde insanlar kazıklanıyor. Bundan dolayı normal bi e-ticaret sitesine hiç güvenemiyorum.
Onların yaptığı E-Ticaret değil zaten. Ayrıca canlı da değil. N11, Amazon, Hepsiburada, Trendyol gibi sitelerden yüksek puanlı satıcılardan rahatlıkla alışveriş yapabilirsiniz. :)