İnternetten 2. el telefon alınır mı ?

Bu konuyu okuyanlar

iptal

Doçent
Reaksiyon puanı
0
Arkadaşlar telefon almak istiyorum ama bir telefonada 800 tl bayılmak istemiyorum. Bu yüzden 2. el almaya karar verdim neo v nin 2. el fiyatlarına baktım 450-600 arası geçiyorum hepside 10 aydan az kullanılmış. 2 ay kullananlarda var. Diğer telefonlarada bakıyorum nexus var 750 tl ye. neo v ye 800 vereceğime nexus'a 750 veririm daha iyisi olur diyorum ben :)
sizin düşünceleriniz neler alınırmı 2. el telefon. Alınırsa hangisini tavsiye edersiniz ? Nelere dikkat etmem lazım ? Max. bütçe 700

Kadima

Müdavim
Reaksiyon puanı
841
2. el alıcaksan çık dışarı telefoncuları gez eline al heryerini incele öyle al bence :) netten aldığında bi sorun çıkarsa sıkıntı

orcnd

Müdavim
Reaksiyon puanı
255
internetten 2. el biraz zor. ancak bazı 2. el sitelerinde satıcılara oy verme işlemi var ve bir çok telefoncu o sitelerde satış yapıyor. satış sayısı fazla ve notu yüksek olan satıcılardan almayı tercih etmelisin.

bunun dışında ilk tercihin [MENTION=130683]android3[/MENTION] 'ün dediği gibi gözünle görüp denediğin telefonlar olmalı. tabi gidip caddelerde seyyarların mini camekanlarda sattıklarından bahsetmiyorum. doğru düzgün mağazalar seçmelisin. sorun çıktığında adam gibi bir muattap bulaiblmek için dikkatli olmalısın

LÂEDRİ-1

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Arkadaşlar telefon almak istiyorum ama bir telefonada 800 tl bayılmak istemiyorum. Bu yüzden 2. el almaya karar verdim neo v nin 2. el fiyatlarına baktım 450-600 arası geçiyorum hepside 10 aydan az kullanılmış. 2 ay kullananlarda var. Diğer telefonlarada bakıyorum nexus var 750 tl ye. neo v ye 800 vereceğime nexus'a 750 veririm daha iyisi olur diyorum ben :)
sizin düşünceleriniz neler alınırmı 2. el telefon. Alınırsa hangisini tavsiye edersiniz ? Nelere dikkat etmem lazım ? Max. bütçe 700
Şimdiye kadar netten 3 kere telefon aldım allaha şükür bir sorun yaşamadım. Aldığım telefonlarda zaten pahalı değildi en pahalısı 250 tl di . Ayrıca birazda şans işi . Alırken dikkat etmen gerekenler aldığın ile bak sana yakın olan bir yerden al ki sorun çıktığı zaman ulaşman kolay olsun cihazın açık olduğu resimlere kesinlikle bak piyasadaki en ucuz ve en pahalısını değil ortalardaki fiyatlardan al sana tavsiye edeceklerim bu kadar.