Soru İnternetteki tün izlerimizi silmek mümkün mü

berat güven

Doçent
Reaksiyon puanı
422
Hocalarım merhabalar son dönemlerde çıkan 5tl lik panel alıp kendini bişey zanneden panelci veletler devletin 2011 den beri el sürmediği veri sızıntıları sebebi ile internetteki izimizi benliğimizi tamamen silebilirmiyiz bu aralar bu işler gerçekten ciddiye biniyor numarama sms boomber atanmı dersin sahte numaradan küfürler yagdiran şimdi sizden şunu rica ediyorum beni anlarsınız olduğunuz yaşınıza kadsr kayit olduğunuz internette yaptığınız aktiviteleri düşünün baya büyük fazla geliyor sizede değilmi ben şahsen geriye dönüp baktığım zaman bıraktığım kişisel bilgilerden rahatsız oluyorum kendimi tamamen internetten soyutlamak istiyorum yukarda dediklerim de başlıca veri sızıntıları dahil takıntı oldu bana rahat edemiyorum bu konuda bana yardımcı olabilecek bi kaynak veya tavsiyesi olan varsa çok güzel olur eğer başarırsam burayada internetten mümkün olduğunca bıraktığımız kişisel bilgieri hakkınızda toplanan verileri nasıl sileriz diye rehber bir konu açarim benim gibi takıntısı olan varmi merak ediyorum ayrıca iyi forumlar hocalarım

ATO-01

Asistan
Cezalı
Reaksiyon puanı
43
En doğrusu böyle veletleri polise vermek, ama haber vermeyin eğer polise vereceğinizi söylerseniz daha kötü yapar numarayı filan yayar
Yada 2.seçenek sizde panel alın siz de onun numarasını bulun tehdit edin

berat güven

Doçent
Reaksiyon puanı
422
böyle bir şeyi forumda söylemeseydin hocam keşke sms bomb atanlar bulunamaz malsef yakında bakıcam cagresine