İnternette Çevrimdışı Dolaşın

Erdem Yener

Asistan
İnternet sitelerini çevrimdışı olduğunuzda da gezebildiğiniz ve bu sitelerdeki dökümanları değişik formatlarda kaydedebildiğiniz CyberArticle, kotalı kullanıcılar için oldukça kullanışlı.

Daha önceden girmiş olduğunuz internet sitelerini belleğine otomatik olarak alabilen ve bir dahaki girişlerinizde aynı siteleri çevrimdışı ziyaret etmenizi sağlayan CyberArticle ile sınırlı bir internet kullanıcısıysanız boş yere kotanızı doldurmayacaksınız.


Eklenti Olarak Kullanın

Eğer bir Firefox kullanıcıysanız eklenti olarak da kurabileceğiniz CyberArticle ile aynı zamanda internet sitelerindeki videoları, resimleri veya yazıları çeşitli formatlarda bilgisayarınıza kaydedebiliyorsunuz. Metinleri e-kitap formatında bile bilgisayara aktarma imkanı sunan yazılım, çevrimdışı kaydettiğiniz internet sitelerini eğer bir ağa bağlıysanız burada bulunan diğer bilgisayarlarda da görüntüleyebiliyor.

İndirin


Programın kişisel kullanım için hazırlanmış sürümü olan CyberArticle Personal ücretsiz olarak bulunuyor. Ancak herhangi bir ağda kullanmak istiyorsanız CyberArticle Professionel'i 39 dolar karşılığında satın alabilirsiniz.

:: Yazılımı indirmek için tıklayın. (9,3 MB)

::
Yazılım hakkındaki sorunlarınızı SDN forumlarında cevaplıyoruz.

Bilgi için: Wizissoft
Yazan: M. Erdem Yener
SDN - http://shiftdelete.net
 
Gerçketen işe yarar bir programsa çok güzel ancak sopnuçta bir kez bilgisayarımıza indiriyoruz tüm dosyaları yine kota kullanıyoruz.. :D
 

myefsane

Dekan
Bu programı tasarımcılar kullanmıyor mu? Bir siteyi incelemek için indiriyoralrdır. :) Bu programda o işe yarar mı?
 

zatzot

Üyecik
Anlamadım ne için bu.Mesela milliyet gazetesi sitesine giriyoruz,dünkü haberleri mi gösterecek o zaman?
 
Üst