Anket Konu

Ne hissettin?

• Hızlı geldiği için şaşkın

Kullanılan: 3 15.0%
  • Güzel hissetim

Kullanılan: 12 60.0%
  • Geldiği güne lanet olsun

Kullanılan: 5 25.0%

• Kullanılan toplam oy
    20

Bu konuyu okuyanlar

yusufege

servet sayar
Reaksiyon puanı
849
Ben çok sevimiştim ama koronadan dolayı 1.5 aya yakın bekledik

404 Error

Dekan
Reaksiyon puanı
12,506
Geldiğinde sevinmiştim biraz. Başka bir şey olmadı. Sadece internet. Çok önemli değil. Olmasa da olur.
Zaten gel git olan bir internet ve müşteri hizmetlerinin umurunda olmayan Vodafone kullanıyorum. Hiç memnun değilim. Bazen yavaşlıyor da.

Jarvisit

Tech is my home
Admin
SDN
Reaksiyon puanı
2,841
Ben ilk internete sahip olduğumda, Superonline bayisine gidip CD almıştık, dial-up kablosunu kasaya taktım CD'yi yükledim, kullanıcı adı şifre girdim ve ilk kez internete girmiştim. Ne arayacağımı bile bilmediğim için kapadım geri sonra :D

Yıl sanırım 97-98 olması lazım. Baya güzeldi, değişik bir tecrübeydi benim için.

Reaksiyon puanı
685
Ben ilk internete sahip olduğumda, Superonline bayisine gidip CD almıştık, dial-up kablosunu kasaya taktım CD'yi yükledim, kullanıcı adı şifre girdim ve ilk kez internete girmiştim. Ne arayacağımı bile bilmediğim için kapadım geri sonra :D

Yıl sanırım 97-98 olması lazım. Baya güzeldi, değişik bir tecrübeydi benim için.
Yanlış anlamayın ama resime bakınca 30 yaşında bile değilsiniz
1998 yılını görmenize inanmadım :D

Nixc0r

Dekan
Emektar
Reaksiyon puanı
15,612
Bi tepkim olmamıştı o zamanlar sadece Call Of Duty Gta Vc ve Wolfteam oynuyordum.

lamer

Asistan
Reaksiyon puanı
150
Eve ilk laptop girdiği zamanlar sanırım 2000lerin başlarıydı, laptop dediğime bakmayın fujitsu siemens 128mb ram nerden baksan 4-5 kilogram. Tabii o zamanlar için canavar bir laptop. Neyse ilk internetle o zaman tanıştım (biraz geç tanışmış olabilirim ama 97liyim ne yapalım :) ), çevirmeli bağlantı yapıyorduk, telefon hattını takarak. Birkaç ay sonra modem ile tanıştık. TTNET almıştık, 4 GB kota vardı. Küçücük çocuğum o zamanlar hemen oyun, müzik falan indirmiştim. Benim için inanılmaz anlardı. Ay sonunu beklerdik, kotayı doldurmadıysak daha çok şey indirirdik :tearsofjoy: :tearsofjoy:

macindows

Asistan
Reaksiyon puanı
59
Dial-up protokolü ile bağlanan 56k modemli dönemlerden bahsediyorum, 5Mb mp3 dosyası indirmek için saatlerce interneti açıp beklerdik, dünya kadar telefon parası gerlirdi, acaba bu ay ne kadar telefon parası gelecek diye uykularımız kaçardı, tabi benim modem o dönemde 28.8K idi o zamanda bu zamana modemden duyulan çeviri sesi hala kulağımda.. bazı servis sağlayıcılarının bağlantısı öyle hemen kolay olmazdı bilgisayarın araç çubuğunda bağlatı kuruldu yazınca dünya bizim olurdu :)

Tommy Vercetti

Profesör
Reaksiyon puanı
1,634
Ben bile 6600 zamanlarında hemencecik .sis oyun indirirdim. O kadar kötüydü demek.
Sene 2008. 8. Sınıftayım. Bende ve arkadaşlarımda nokia 6600 var. Birbirimize Bluetooth la uygulama, oyun, müzik, video gönderirdik. O dönem cepten internete girmek lüks olduğu için içerikleri telefoncudan attırırdık. Oyun ve uygulamaları 1 liraya, mp3 ve küfürbaz haydo gibi kısa videoları 50 kuruşa atardı :D Sonra biz arkadaşlar arasında birbirimize gönderirdik. Abi çok güzeldi be.

Utku92

Dekan
Reaksiyon puanı
3,839
Sene 2008. 8. Sınıftayım. Bende ve arkadaşlarımda nokia 6600 var. Birbirimize Bluetooth la uygulama, oyun, müzik, video gönderirdik. O dönem cepten internete girmek lüks olduğu için içerikleri telefoncudan attırırdık. Oyun ve uygulamaları 1 liraya, mp3 ve küfürbaz haydo gibi kısa videoları 50 kuruşa atardı :D Sonra biz arkadaşlar arasında birbirimize gönderirdik. Abi çok güzeldi be.
Özel video oynatıcı vardı. Onu lisanslayıp kullanıyorduk. ? Smartmovie miydi neydi ?

Apple Lover

Profesör
Reaksiyon puanı
708
Kaç sene önce eski evimde bağlatmıştım internet aşırı hızlıydı çok mutlu olmuştum şimdi yeni evimde çok daha hızlı