İnternetin 6 saat gitmesi ve sonrasındaki yüksek derece de yavaşlama

AsiOne

Asistan
Reaksiyon puanı
21
arkadaşlar TTNET AirTies kullanıyorum internetim 1 hafta önce 6 7 saat boyunca gitti kullanamadım hiçbir şekilde. geldikten sonra yüksek hızda yavaşlama oldu upload yapamıyorum 0.1, 50sn lik video göndericem 15dk bekledim download hızı 2mb/s iken şimdi 300kb dün aylık faturayı ödememize rağmen devam ediyor. bu arada kesilince oyun indiriyordum. sorun ne olabilir?

Yasiin

Dekan
Reaksiyon puanı
3,968
Müşteri hizmetlerini arayıp bilgi almalısın biz birşey yapamayız buradan.

S

SDN Anonim 608469

SDN Okuru
arkadaşlar TTNET AirTies kullanıyorum internetim 1 hafta önce 6 7 saat boyunca gitti kullanamadım hiçbir şekilde. geldikten sonra yüksek hızda yavaşlama oldu upload yapamıyorum 0.1, 50sn lik video göndericem 15dk bekledim download hızı 2mb/s iken şimdi 300kb dün aylık faturayı ödememize rağmen devam ediyor. bu arada kesilince oyun indiriyordum. sorun ne olabilir?
bende ttnet kullanıyorum bende gitmedi bir ara gitmişti ama bir süre sonra düzelir merak etme

Reaksiyon puanı
769
Bende TTNET kullanıyorum. Çok rezil hizmet veriyorlar. Bir kaç saat önce her cihazdan internete erişim varken bilgisayarın yoktu. Geçenlerde de arkadaşımla oyun oynarken abartısız bir 20 defa gidip geldi ertesi gün gene yaptı.

AsiOne

Asistan
Reaksiyon puanı
21
Bende TTNET kullanıyorum. Çok rezil hizmet veriyorlar. Bir kaç saat önce her cihazdan internete erişim varken bilgisayarın yoktu. Geçenlerde de arkadaşımla oyun oynarken abartısız bir 20 defa gidip geldi ertesi gün gene yaptı.
bilgisayar erişimi bende de birkaç defa olmadı bazen de telefonda arıza varken tam 10 kere aradık 10 u da sifreyi değiştirmeye falan çalıştı çok bilinçsiz ve kötü bi hizmet. aylık 80 90 tl civarında başka bir internet önerebilirmisin?

Reaksiyon puanı
769
bilgisayar erişimi bende de birkaç defa olmadı bazen de telefonda arıza varken tam 10 kere aradık 10 u da sifreyi değiştirmeye falan çalıştı çok bilinçsiz ve kötü bi hizmet. aylık 80 90 tl civarında başka bir internet önerebilirmisin?
Türknet 75 TL'ye 35 mbps internet veriyor İstanbul'da isen öneririm.

S

SDN Anonim 608469

SDN Okuru
Vodafone Veyatta Turkcell AL

AsiOne

Asistan
Reaksiyon puanı
21

Yasiin

Dekan
Reaksiyon puanı
3,968
Türkneti duymuştum. fakat genelde forumlar da iyi değil almayın şeklinde yorumlar gördüm açıkçası almayı düşünüyordum

turkcell olabilir önerin için sağol dostum
Türknette hız olarak problem yaşamazsın ama teknik bir sıkıntı yaşarsan vay haline.

Death Mark

Guru
Emektar
Reaksiyon puanı
15,385
Türkneti duymuştum. fakat genelde forumlar da iyi değil almayın şeklinde yorumlar gördüm açıkçası almayı düşünüyordum

turkcell olabilir önerin için sağol dostum
Zorlanacağın tek durum müşteri hizmetleri olacak fakat bu durum bir süreç sonra aşılabiliyor.