İnternetim İnanılmaz Yavaş ?

sLenpeR

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
arkadaşlar su son 6 aydır inanılmaz derecede netim yavaş 1024 hızında ttnet internet kullanıyorum modem bizde ve 2 kişi kullanıyoruz internetim nedense cok yavas bi siteyi açıncaya kadar 3dk geçiyor hiç bi şekilde bişe yapamıyorum pc'de virüs oldundan şüphelendim tarratım bise cıkmadı üstüne hardiske koble format attım gene aynı sonuç çıkdı diyer interneti kullanan kişinin pc sinde virüs vardır oyüzdendir dicek siniz ama ondada aynı şekilde format attım ve komşunun pc sinide tarratım bişe çıkmadı zaten ayda yılda 1kez girerler bu nedenle sanmıyorum onlarda olsun modemi dahi deyiştirdim ama hala durum aynı modeme reset atıyorum biraz hızlanır gibi oluyor 5dk sonra gene sonuc aynı oluyor bunun nedeni sizce nedir yardımınıza ihtiycım var hepinize iyi aksamlar hayırlı ramazanlar yardımlarınızı beqliyorum

ZorhaK

Müdavim
Müdavim
Reaksiyon puanı
259
speedtest verileri ne diyor?Bazen net yavaş olsa dahi orada iyi değerler çıkabiliyor.Bağlı bulunduğun telekom müdürlüğünü telefonla ararsan ve o anda pc açık olursa bağlantı hızını ölçebiliyorlar.

Bunları yaptıktan sonra sonuçlar iyiyse ve net yavaşsa(ki yavaş)o zaman sorunun kaynağını aramaya başlayabilirsin.

Torrentten indirme yapıyorsan o da interneti acayip yavaşlatıyor.

Hatta şuanda 4440375 i arayıp hıznın ne durumda olduğunu öğrenebilirsin.

Ben zorrhak naçizane fikirlerimi belirttim.

Neanderthal

Müdavim
Müdavim
Reaksiyon puanı
18
Çok anormal bir hız ama ttneti ara sor bi genede genelde sorun onlardan çıkıyor da.

spybot

Guru
Emektar
Reaksiyon puanı
629
Bu aralar hızda bir düşüş var.:)

S

SDN Okuru

SDN Okuru
offf bu siteye girerken bile yarım saat bekledim yuh yemin ediyom ya bu evden ayrılalım bida kimseyle int. paylaşmam !!! :crying: :cursing::cursing:

baris1988

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
İnternet de sorun war bu aralarda önceden 1 mb ile indirdiğim oyunu zorla 300 lerde indirebliyorum