İnternetim acayip yavaş?

Bu konuyu okuyanlar

Antilop14_

Öğrenci
Reaksiyon puanı
9
Konu tam modem açıklaması ve kurulumla ilgili olmayabilir ancak okla speedtestte ping NaN (2000+ olunca böyle oluyor galiba 1700 falan yazınca gözüküyor normalde)yani sabahtan beri ping 2000+ civarları,download hızım 0.86(ve bu oklada çıkan valorant güncellemesini yapmayı denediğimde 9 kb/s ile güncelliyor hala :D),upload hızım 0.01 tam da 0.01 olduğunu sanmıyorum bence daha azdır ama minimum o kadar gözüküyor,derslerden bir şey anlamıyorum donup duruyor atıyor normalde atmıyor ekranı hep kocaman your internet is not good enough to use zoom gibi bir şey çıkıyor sonra atıyor kaldığım dakikalarda da bir şey anlamıyorum,your internet connection is unstable yazardı normalde hep ama bu ilk defa oluyor,güncellemeyi durdurdum ondan yavaştır diye evde tekim başka kullanan yok komşularda modem var zaten kendilerininkini kullanırlar,tel wifi de kapadım internet hızı aynı istanbul göbeğinde oturuyorum nasıl bu kadar yavaş ya türkiyeden kaçacağım vallaha yeter artık ekonomi altyapı sistem hiçbir şey yok normalde 400-500 ping oluyordu oynuyordum o civarlarda zaten alıştım taktikler falan geliştirdim ayak sesi duyunca hemen sık muhtemelen o arada önüne gelmiştir falan diye hesaplıyorum.download hızı da normalde en az 100 kb olurdu yani hızlıydı okla da 0.8 gözüküyodu upload da 0.09lardan 0.01lere düştü . twitterda erdoğana biraz ağır konuşmuş olma ihtimalim var hatırlamıyorum %95 yavaşlatma diye bişey vardı onu uygulamış olma ihtimalleri % kaç?bildirim gelmedi ama.whatsaptta arkadaşlara mesajı atıyorum 15 geçe 22-23 geçe falan gidiyo

Antilop14_

Öğrenci
Reaksiyon puanı
9
korsan film izledim + twiterda erdoğana biraz sert konusmus olabilriim.dersleere giremiyorum bi de bu sene üniversite sınavına giriyoruz :D