İnternete girdi diye elini kopardı!!!

Bu konuyu okuyanlar

Jengar

Profesör
72105.jpg

Baltayla internet bağımlısını kocasının elini kesti!
İnternet bağımlısını kocasını önce uyardı, sözünü dinlemeyince de eline geçen küçük baltayla elini kesti !

Çinli Jiang Ming karısına verdiği "İnternete girmeyeceğim" sözünü tutmayınca, sinirli kadının hışmına uğradı. Bayan Jiang kocasına internete girmek yerine yeni doğan çocuğuyla ilgilenmesini istemişti. Önceleri bu isteğe uyan Jiang, sonraları evinin yakınındaki internet kafelere kaçarak kızlarla konuşmaya başladı. Bunu farkeden kızgın eşi, kocasını yine evden internete girdiği bir anda yakaladı ve olan oldu. Eline geçirdiği küçük baltayla kocasının elini bileğinden kopardı !

Çıktığı mahkemede eşinin suçsuz olduğunu, tüm suçun onun sözünü dinlemediği için kendisinde olduğunu belirten Jiang karısının serbest bırakılmasını istedi. Mahkeme kararı başka bir gün vermek üzere dağıldı. Şanssız adamın kesilen eliyse yerine dikildi.
haber3.com

emelden

Dekan
Ne gerek var böyle bir caniliğe, bir kez uyar.. İki kez uyar...
sonra olmuyor mu boşan gitsin. :)

(Bekar'a boşanmak kolaymış :p )

PcMaSTeR

Profesör
İnternet bağımlılığı gerçekten Çok Kötü, Bırak baltayı başından kalkmak İstemeyini Vinç İle kaldıramazsınız :) Korkarım ki bu boyutada gittikçe yaklaşıyorum

emelden

Dekan
PcMaSTeR dedi ki:
İnternet bağımlılığı gerçekten Çok Kötü, Bırak baltayı başından kalkmak İstemeyini Vinç İle kaldıramazsınız :) Korkarım ki bu boyutada gittikçe yaklaşıyorum

Elim varsın kesilsin diyorsun öyle mi? :D

PcMaSTeR

Profesör
emelden dedi ki:
PcMaSTeR dedi ki:

Elim varsın kesilsin diyorsun öyle mi? :D

İleride Bi el'e de ihtiyaç olmuyacak ki zaten. Sağolsun Vista Sesli komut dönemini başlattı kısa bir Zaman sonrada Zihin Gücüyle Çalışan Pc'ler raflarda olmaya başlar.

Yine ALLAH c.c korusun İnternet Yüzünden kolumu bırak, Tırnağımın sökülmesini Bile İstemem :)

MakeMeBad

Asistan
Ben kadını haklı buldum :)
olay adamın internete girmesi değil karısını aldatmaya çalışması baksanıza kızlarla falan konuşmak için giriyormuş
bide çocuğu olmuş adamın ne denebilir bilmiyorum

DarkLady

Dekan
MakeMeBad dedi ki:
Ben kadını haklı buldum :)
olay adamın internete girmesi değil karısını aldatmaya çalışması baksanıza kızlarla falan konuşmak için giriyormuş
bide çocuğu olmuş adamın ne denebilir bilmiyorum
bencede haklıı ama canicee... demekki kadın sewiyomuş kocasınıı hazmedememişş gözü dönmüşşş kesmiş işteee

asabi03

Asistan
forever geçek gerçek bence inan ama kadın adama çok ağır bir ceza vermiş heralde karısını aldatmak değil dişi sineğe bakmaz bu adam.

MakeMeBad

Asistan
İflah olmaz o baksanıza çocuğunu duşunmemiş kızlara koşmuş 7'sinde neyse 70'indede odur derler ya
bir süre sonra eski durumuna döner

Jerusalem

Profesör
Aynı yazıyı bi' gazetede okumuşdum ama bi' kaç nüans farkı var ;

Alet edavat : Satır!
Sebep : Msn 'den konuşulan 3. şahıs!

SDN Son Haberler

Son mesajlar