İnternet sorunu

Bu konuyu okuyanlar

Mahmutakbas

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Bilgisayarım acer marka bilgisayarı ilk açtıgımda internet çok yavas hatta sitelere bile girmiyor yükleniyor şeklinde tarayıcıda dönüp kalıyor belli bir süre sonra giriyor fakat cok yavas oluyor kullandıkca hızlanıyor internet saçma bir şekilde fakat farklı bir cıhazdan aynı ağ üzerinden bağlandığımda onda hiç bir sıkıntı olmuyor bunun nedeni sizce ne olabilir yardımcı olabilicrk arkadaşlar var mı

Ömer Canbaz

Dekan
Emektar
Reaksiyon puanı
3,629
Merhaba,
Bilgisayarda arkaplanda ağı kullanan bir şeyler olmalı. Görev yöneticisine girin. Oradan kontrol edin ve ağı kullananları işlemi sonlandır deyin.

Mahmutakbas

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Yrdımcı olabilir misiniz görev yöneticisinde nerede olur bu dediğiniz ağ

Logithx

Profesör
Reaksiyon puanı
2,104
Bilgisayarı açtığınızda görev yöneticisini açın işlemlere girin bilgisayarın yaptığı işlemler listelenecek cpu bellek disk ağ isminde dört bölüm var ağ en sondaki bölüm kulanımına bakmalasın eğer değerler yüksekse aşağıdan hangi program kullanıyor ona bakmalısın..

Mahmutakbas

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
İnternete bağlı oldugum halde google a açtım fakat yuklenıyor gözüküyor aynı sırada dediğiniz gibi görev yöneticisinden baktım ağ kullanımı yuzde 0 gözükmekte

Ömer Canbaz

Dekan
Emektar
Reaksiyon puanı
3,629
İnternete bağlı oldugum halde google a açtım fakat yuklenıyor gözüküyor aynı sırada dediğiniz gibi görev yöneticisinden baktım ağ kullanımı yuzde 0 gözükmekte
Sadece tarayıcı değil. Windows Update vs. de arkaplanda interneti kullanır.

Son mesajlar