internet sıkıntısı

Bu konuyu okuyanlar

Heinz

Asistan
Reaksiyon puanı
142
son 2 yıldır türknet internet kullanıyorum başlarda çok iyiydi son zamanlarda internet hızı bir hayli düştü. Müşteri hizmetleri bana geri dönüş yapmıyor. bu iki sorun yüzünde değişim kararı aldım sizce hangi internet firmasına geçeyim.

AlperShal

Profesör
Reaksiyon puanı
2,554
Sorun yaşadığınız için üzüldüm. Forumda genelde Kablonet önerilir eğer destekli altyapınız varsa. Onun dışında Netspeed ve Millenicom'a bakabilirsiniz. Türk Telekom zaten çok pahalı. Netspeed ve Millenicom arasından hangisi uygun gelirse alabilirsiniz ancak ben Millenicom şahsen önermiyorum çünkü 4 ay içinde 25TL zam yaptılar. Hiç hoşuma gitmedi bu davranışları Türk.Net kullanıyorum artık. Netspeed daha iyi bir tercih olabilir yani.

Edit: Bu arada altyapınızı söylememişsiniz ben direkt fiberdir diye girdim olaya sormak aklıma gelmedi. Altyapınız neydi?

Heinz

Asistan
Reaksiyon puanı
142
Teşekkür ederim
Mesaj otomatik birleştirildi:

altyapım adsl

Logithx

Profesör
Reaksiyon puanı
2,104
Yine aynı durum kullanıp sorun yaşamayanlar için çok çok iyi sorun yaşadıkları zaman muhattap bulamıyorlar aslında fiyat uygun ve sözleşme olmadığı için tercih sebebi ama kalite yok bütçenizi bilmediğim için superonline öneriyorum en azında bir sorun olduğu zaman sorununuz hemen çözülüyor..

AlperShal

Profesör
Reaksiyon puanı
2,554
Altyapınız ADSL ise Vodafone öneriliyordu bir ara son zamanlarda paketleri nasıl vs. hiçbir fikrim yok onları değerlendirebilirsiniz. Ayrıca denildiği gibi Superonline bakabilirsiniz.

Szayel

Profesör
Reaksiyon puanı
1,147
rezillikten başka birşey değil. türknet iyice çığrından çıktı.