İnternet sıkıntım var

Bedirhan Çolak

Asistan
Reaksiyon puanı
45
ben türktelekom 24 mbps fiber limitsiz internetini kullanıyorum resimde gördüğünüz gibi 6.85 mb upload hızım var ama bişey indirirken 800 kb'a düşüyodu internet downland manager diye bi program indirdim şu an 3 mb oluyo 6 mb olması gerekmiyomu NOT:testi yaptığımda başka sekmeler açıktı 20 mbps çıkmış normalde 24 mbps

Ekli dosyalar

• Ekran Alıntısı.PNG
    Ekran Alıntısı.PNG
    48.2 KB · Görüntüleme: 92

Laufeyson

Müdavim
Müdavim
Reaksiyon puanı
13,063
ben türktelekom 24 mbps fiber limitsiz internetini kullanıyorum resimde gördüğünüz gibi 6.85 mb upload hızım var ama bişey indirirken 800 kb'a düşüyodu internet downland manager diye bi program indirdim şu an 3 mb oluyo 6 mb olması gerekmiyomu NOT:testi yaptığımda başka sekmeler açıktı 20 mbps çıkmış normalde 24 mbps
Upload yükleme hızı. Yani bir oyun vs indirirken download hızını kullanırsın. 800 kb normal gibi. O programı silmeni öneririm işe yaramaz.

S

SDN Anonim 608469

SDN Okuru
İnternet driverınızı güncelleyin başka cihazlarda hız normal ise.