İnternet Servis Sağlayıcı Önerisi

Bu konuyu okuyanlar

İbrahim Şimşek

Öğrenci
Reaksiyon puanı
16
Taşınacağım adreste max 82 mbps VDSL, 100 mbps e kadar Superonline fiber ve 100 mbps e kadar KabloNet fiber var daha çok Millenicom 50 mbps fiber ve KabloNet arasındayım birinde 50 birinde 100 mbps hız var ama KabloNet akşamları hız düşüyormuş ve evde de internete daha çok akşam saatlerinde giriliyor hangi firmayı önerirsiniz?

"Melih"

Profesör
Reaksiyon puanı
1,931
Superonline 100 hiz veriyorlar daha iyi işte.
Taşınacağım adreste max 82 mbps VDSL, 100 mbps e kadar Superonline fiber ve 100 mbps e kadar KabloNet fiber var daha çok Millenicom 50 mbps fiber ve KabloNet arasındayım birinde 50 birinde 100 mbps hız var ama KabloNet akşamları hız düşüyormuş ve evde de internete daha çok akşam saatlerinde giriliyor hangi firmayı önerirsiniz?

...Görkem...

Profesör
Reaksiyon puanı
779
Müşteri memnuniyeti en iyi fimanın superonline olduğunu biliyorum. Çevremde henüz bir tane bu firmadan şikayetçi kullanıcı yok. Teknik olarak sorunlar oluştuğunda da müşteri hizmetlerinin ilgilendiği bilgisini alıyorum hep. Kablo net konusunda da stabilite ve hız'a göre fiyatlandırma konusunda iyi şeyler duyuyorum. Eskiden kablo net neredeyse bedavaydı ama hızı çok kötü idi ama şuan iyiymiş.

Lazzz

Rektör
Reaksiyon puanı
3,278
Süperonline kendi alt yapısından 100mbps verebiliyorsa milenicom da aynı Turkcell alt yapısından milenicom da 100 fiber verebiliyor.