İnternet sağlayıcı tavsiyeleri

Bu konuyu okuyanlar

Berkess

Asistan
Reaksiyon puanı
47
Selamlar , evde daha uzun süre geçirdiğimiz ve interneti çok daha fazla kullandığımız bir dönemdeyiz .Oyun olsun , canlı ders olsun interneti tüketen bir çok şey var, lakin hem oyun oynarken (sabit) yüksek ping değerleri hem de canlı derslere katılırken yavaşlamalar ve sık sık donmalar oluyor internetim ttnet bu sorun yaklaşık 1 aydır var . Donma , takılma , oyunlarda düşük ping değerleri alacağım (internet sağlayıcısı değişebilir) bir paket önerir misiniz (aylık olarak üst sınır 120tl olabilir ama daha düşük olursa daha iyi olur)

AlperShal

Profesör
Reaksiyon puanı
2,554
Hocam ben Türk.Net öneririm. ADSL, VDSL ve Fiber için tek paketleri var 85TL. 100Mbps'e kadar hattınız ne kadar destekliyorsa o kadar veriyorlar.

Ne Hız Alırım? <-- Bu siteye girip adresinizi sorgulayıp ne hız vereceklerini öğrenebilirsiniz. Ayrıca Steam, Netflix gibi şirketlere doğrudan bağlantıları var o yüzden Steam'e bağlı sunucularda ping sıkıntısı olmuyor.

Ayrıca benim kodumu kullanarak abone olursanız 1 ay ücretsiz hediye geliyor. (Hem size hem bana) Bunun yanında pakette taahhüt bulunmuyor bu sayede istediğiniz zaman çıkabiliyorsunuz abonelikten ve eğer şu an taahhütünüz devam ediyorsa 120TL'ye kadar taahhütünüzü ödüyorlar.

Davet kodu: DYJ69CS72EUP (Müşteri hizmetlerinden abone olursanız)
Bağlantı: Beni referans göster, bir ay ücretsiz internet kazan! (İnternetten direkt abone olmak için)

Bir sorunuz varsa seve seve yardımcı olurum.

Berkess

Asistan
Reaksiyon puanı
47
Hocam ben Türk.Net öneririm. ADSL, VDSL ve Fiber için tek paketleri var 85TL. 100Mbps'e kadar hattınız ne kadar destekliyorsa o kadar veriyorlar.

Ne Hız Alırım? <-- Bu siteye girip adresinizi sorgulayıp ne hız vereceklerini öğrenebilirsiniz. Ayrıca Steam, Netflix gibi şirketlere doğrudan bağlantıları var o yüzden Steam'e bağlı sunucularda ping sıkıntısı olmuyor.

Ayrıca benim kodumu kullanarak abone olursanız 1 ay ücretsiz hediye geliyor. (Hem size hem bana) Bunun yanında pakette taahhüt bulunmuyor bu sayede istediğiniz zaman çıkabiliyorsunuz abonelikten ve eğer şu an taahhütünüz devam ediyorsa 120TL'ye kadar taahhütünüzü ödüyorlar.

Davet kodu: DYJ69CS72EUP (Müşteri hizmetlerinden abone olursanız)
Bağlantı: Beni referans göster, bir ay ücretsiz internet kazan! (İnternetten direkt abone olmak için)

Bir sorunuz varsa seve seve yardımcı olurum.
Mesaj otomatik birleştirildi:

Bilgi için çok teşekkür ederim kankam değerlendirmeni göz önünde bulundurucağım ve biraz daha araştırmadan sonra Türk.net almaya karar verirsem senin referans kodunu kullanacağım <3

@Alper S Steam a bağlı olmayan oyunlarda (lol , valorant gibi ) ne gibi ping değerleri oluyor bilgin var mı

Son düzenleme:

AlperShal

Profesör
Reaksiyon puanı
2,554

Bilgi için çok teşekkür ederim kankam değerlendirmeni göz önünde bulundurucağım ve biraz daha araştırmadan sonra Türk.net almaya karar verirsem senin referans kodunu kullanacağım <3

@Alper S Steam a bağlı olmayan oyunlarda (lol , valorant gibi ) ne gibi ping değerleri oluyor bilgin var mı
Ben LoL ve Valorant oynamadım Türk.Net ile o yüzden bir bilgi veremiyorum ancak rahatsız edici değerlere çıkmaz çünkü öyle bir şey olursa kullanıcıların taahhütü olmadığından hemen başka sağlayıcı kullanma imkanı olduğundan müşteri kaçırmamak amacıyla en iyi hizmeti sunmaya çalışıyorlar o yüzden hizmetlerini beğenmezseniz ayrılıp başka bir sağlayıcı kullanabilirsiniz.

Berkess

Asistan
Reaksiyon puanı
47
anladım
çok teşekkürler

Son düzenleme:

Kamrey

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Yaklaşık bir aydır Netpeed kullanıyoruz. Online eğitim için bağlattık. 3 telefon 2 laptop bağlanıyor internete. Şuana kadar bir sorun çıkmadı. Eylül ayında ayın ortalarında bağlattığımız için 29₺ falan ödedik. Ama bundan sonra 35 Mbps'ye 76₺ ödeyeceğiz. Eğer 100 Gb'den az kullanırsak 63₺ ama biz şimdiden 100 Gb'yi aştığımız için 76₺ ödeyeceğiz. Siz de kendinize uygun paketi seçebilirsiniz.

Son olarak A2P3S9 referans kodunu kullanarak 1 yıl boyunca faturanıza her ay 5₺ indirim yaptırabilirsiniz. Kodu müşteri hizmetlerine söylemeniz yeterli olacaktır.