İnternet sağlayıcı önerisi

Turkcell süperbox kullanıyorum 10mbps sınırsız 130tl veriyodum taahhüt biticek 24 kasımda istersen 159tl ye yenileriz dediler açıkcası o kadar para vermek istemiyorum.Kayseride oturuyorum oturduğum yerde fiber internet yok genelde 16mbps destekliyo diyor herkes.İnternet hızı 16 yeter bana diyorum fakat bu hızı sıkıntısız bana kim verir en azından kesilme yavaşlama vs olmadan düzgün kıllanıyım diyorum hangi ıss yi seçmemi tavsiye edersiniz

Umut Çelik

Profesör
Yasaklı
Turkcell süperbox kullanıyorum 10mbps sınırsız 130tl veriyodum taahhüt biticek 24 kasımda istersen 159tl ye yenileriz dediler açıkcası o kadar para vermek istemiyorum.Kayseride oturuyorum oturduğum yerde fiber internet yok genelde 16mbps destekliyo diyor herkes.İnternet hızı 16 yeter bana diyorum fakat bu hızı sıkıntısız bana kim verir en azından kesilme yavaşlama vs olmadan düzgün kıllanıyım diyorum hangi ıss yi seçmemi tavsiye edersiniz
Turkcell veya kablonet en iyi operatörlerdir.

açıkcası 100-110 tl ye kadar fiyat hiç önemli değil benşm için 2 kişi kullanıcaz 10-20 eksik fazla farketmez tek kriter kopma vs hangisinde daha az olur

Çok bir bilgim olmadığından fazla bişey yazamadım ama sanırsam genel tercih kablonet gibi
Mesaj otomatik birleştirildi:

kablonet altyapısı çıkmadı turk telekomun altyapısı var sanırsam 15mbps superbox a mecbur devam edicem gibi :(

Son düzenleme:
Kablonet altyapısını nereden sorguladın bilmiyorum ama çağrı merkezini ara 0850 804 44 44 veya Uydunet Fiber İnternet Alt Yapı Sorgulama | Türksat Kablonet bu adresten kendin kontrol edebilirsin. Eğer sokağına kadar altyapı varsa ve bina numaran gözükmüyorsa adresine talepte bulunabilirsin.
Aynı bu siteden baktım direk mahallede yok malesef

Turkcell altyapısı da sorgulayın.
turkcell de başvuru formunu oluşturdum aradılar şuan burda güncel bi başvuru gözüküyomuş bakamayız dediler kendim kontrol etme şansım yok internetten sanırsam bulamadım

Umut Çelik

Profesör
Yasaklı
Aynı bu siteden baktım direk mahallede yok malesef

turkcell de başvuru formunu oluşturdum aradılar şuan burda güncel bi başvuru gözüküyomuş bakamayız dediler kendim kontrol etme şansım yok internetten sanırsam bulamadım
Telefonla arayım 2 dakikada sorgularlar. En kaliteli hizmet Turkcell'de.

interneti çekiceğim yer özel yurt şuanda hali hazırda bir başvuru varmış sanırsam o yüzden bakamıyoruz dedi telefonla aradığımda görüştüğüm arkadaş

bakalım işin sonu o şekil devam edicek gibi 2 kişi 10mbps kullanıyoduk olmadı 3-4 kişi kullanıp 20mbps ye çekeriz hızını fiyat hemen hemen aynı denk gelir cevaplarınız için teşekkürler