İnternet Hızım Sabitlendi

Bu konuyu okuyanlar

SoldatPasha

Öğrenci
Reaksiyon puanı
2
İnternet hızım son 3 gündür 4096 Kbps üstüne çıkmıyor ! 4-5 gün öncesine kadar maksimum veri oranı neyse mevcut veri oranı da o oluyordu, 9000 ile 16000 Kbps arası hız alıyordum şimdi bu halde, Türk Telekomu aradım 2 defa arıza kayıt oluşturdular ikisinde de sorunu çözdük diye geri dönüş yaptılar hala aynı, sorun benden falan mı kaynaklı acaba ? modemimle ilgili bir sorun mu var, veya ethernet kablom ya da telefon kablomda falan mı sorun oluştu acaba ? Eğer sorun benden ya da modemimden değilse gidip bir kere daha arayıp sorunu iyice anlatmaya çalışıcam lütfen yardım.
Mesaj otomatik birleştirildi:

Konu hakkında bilgisi olan yok mu ?

Ekli dosyalar

• Adsız.png
    Adsız.png
    64.4 KB · Görüntüleme: 183
Son düzenleme:

"Melih"

Profesör
Reaksiyon puanı
1,931
Ariza kaydı oluşurunuz.
İnternet hızım son 3 gündür 4096 Kbps üstüne çıkmıyor ! 4-5 gün öncesine kadar maksimum veri oranı neyse mevcut veri oranı da o oluyordu, 9000 ile 16000 Kbps arası hız alıyordum şimdi bu halde, Türk Telekomu aradım 2 defa arıza kayıt oluşturdular ikisinde de sorunu çözdük diye geri dönüş yaptılar hala aynı, sorun benden falan mı kaynaklı acaba ? modemimle ilgili bir sorun mu var, veya ethernet kablom ya da telefon kablomda falan mı sorun oluştu acaba ? Eğer sorun benden ya da modemimden değilse gidip bir kere daha arayıp sorunu iyice anlatmaya çalışıcam lütfen yardım.

darkstar

Profesör
Reaksiyon puanı
1,481

Tarifeniz nedir, kaç Mbit?
Bu sabitlemeyi maalesef işgüzar saha görevlileri yapıyor.
Müşteri hizmetlerini arayıp tarifenizdeki hızı almak istediğinizi söyleyin.
Hattınıza uygulanan sabitleme işleminin iptal edilmesini isteyin.
Sizin hattınız bariz bir şekilde 4 Mbit'e sabitlenmiş eğer tarifeniz 4 Mbit ise bu normal tabii.

Türlü türlü bahanelerle sizi baştan savmaya çalışırlar, ısrarcı olun yılmayın.