İnternet hızım 3 Mbps dustu :(

AlicanSaritas

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Mrb arkadaslar bnm net hızım normalde 16mbps fakat 3 mbps olark nette geziyorum. 444 0 375 i aradım normal dediler.fikriniz varmı?

32Rdrr.png

WWrdBN.png

honline

Müdavim
Müdavim
Reaksiyon puanı
296
AKK adil kullanım kotasını geçen herkeze gecerli bir durum Her ayın 1inde sıfırlanır, bende ayın 3ünde yine 3mbps düşer

tolga9009

Doçent
Reaksiyon puanı
0
Herkes de bu böyle AKK yi geçersen hızın 3mpbs e düşer:laugh:

rawkid

Müdavim
Müdavim
Reaksiyon puanı
1,316
ttnet bazen öyle ib*elik yapıyor. ara ttneti hızımı arttıtın de. en azından 1-2 gün hızın artar sonrası Ttnete kalmış

AlicanSaritas

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Ttneti ara akk kotam dolmadı hızım neden düşük diye az yüksek ses ile konuş arıza kaydı oluşturuyoruz derler sonra düzelir .

Hemen Arıyorum :D

- - - Mesaj Güncellendi - - -

Müşeri H. aradım arkadaslar internette kopma yasıyormussunuz ondan dedi gerekli güncellemeleri yapıyorum dedi ama hız gine aynı :hammer:

Lazzz

Müdavim
Müdavim
Reaksiyon puanı
3,278
Hemen Arıyorum :D

- - - Mesaj Güncellendi - - -

Müşeri H. aradım arkadaslar internette kopma yasıyormussunuz ondan dedi gerekli güncellemeleri yapıyorum dedi ama hız gine aynı :hammer:

Siz tekrar arayın 2. arayışınızda aradığınızı söyleyin ve hızının artmadığını dile getir. Bu hız düşüklüğü neden kaynaklanıyor onuda sor.

AlicanSaritas

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Siz tekrar arayın 2. arayışınızda aradığınızı söyleyin ve hızının artmadığını dile getir. Bu hız düşüklüğü neden kaynaklanıyor onuda sor.

Aradım kaç kere aynı şeyi diyor modemde kopma fln diyorlar ama hız gine aynı

Lazzz

Müdavim
Müdavim
Reaksiyon puanı
3,278
Aradım kaç kere aynı şeyi diyor modemde kopma fln diyorlar ama hız gine aynı
Modemde kopma nedir kardeşim sana ne dediler hattınız mı kaldırmyıor dediler ne dediklerini söylersen ona göre laf bulayım onu söyle,

oslun

Müdavim
Müdavim
Reaksiyon puanı
33
modemin kontrol paneline girip hat değerlerini paylaşırsan daha net birşey söyleyebiliriz. (hat zayıflaması, snr margin, ulaşılabilir hız vs.)

S

SDN Okuru

SDN Okuru
TTNET işte ne bekliyonuz ki ben kurtuldum sonunda bu firmadan Uydunet süper tavsiye ederim.

oslun

Müdavim
Müdavim
Reaksiyon puanı
33
hızın 12 megabit görünüyor. ethernetle bağlanıp tekrar hız testi yapabilir misin?

Vikings

Müdavim
Müdavim
Reaksiyon puanı
91
Merhaba,

Aynı sorunu bende yaşadım.

Ping sorunum vardı ttnet'i aradım o arada telesekreter akk aştığımı ve hızımın 3mpsye indiği diğer ay yinleneceği ile ilgili bir şeyler söylemişti her neyse ben teknik destek'e bağlandım konuştuk bir ara kotadan olay açıldı, ak kotam 50GB ve 27 gbyi doldurduğumu söylediler bende hızımın 3e düştüğünü ve telesekreterinde bunu söylediğini ilettim aa çok özür dileriz bir karışıklılık olmuş dediler hızımı düzelttiler ping problemimde ortadan kalktı.

İsteyerekmi yaptılar yoksa kendiliğinden oluşan bir sorunmu bilmiyorum ama ttnet'e bu konularda hiç bir zaman güvenmiyor gibiyim.

AlicanSaritas

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Merhaba,

Aynı sorunu bende yaşadım.

Ping sorunum vardı ttnet'i aradım o arada telesekreter akk aştığımı ve hızımın 3mpsye indiği diğer ay yinleneceği ile ilgili bir şeyler söylemişti her neyse ben teknik destek'e bağlandım konuştuk bir ara kotadan olay açıldı, ak kotam 50GB ve 27 gbyi doldurduğumu söylediler bende hızımın 3e düştüğünü ve telesekreterinde bunu söylediğini ilettim aa çok özür dileriz bir karışıklılık olmuş dediler hızımı düzelttiler ping problemimde ortadan kalktı.

İsteyerekmi yaptılar yoksa kendiliğinden oluşan bir sorunmu bilmiyorum ama ttnet'e bu konularda hiç bir zaman güvenmiyor gibiyim.

Dayı ben akk aşmadım normal hızım dusuk.

hızın 12 megabit görünüyor. ethernetle bağlanıp tekrar hız testi yapabilir misin?

RJ-45 ve kablosuzla denedim gine hız aynı :wink:

Vikings

Müdavim
Müdavim
Reaksiyon puanı
91
Dayı ben akk aşmadım normal hızım dusuk.

RJ-45 ve kablosuzla denedim gine hız aynı :wink:

Tamam işte bende ondan bahsediyorum, 8MPS hız almam yerine 3MPS hız alıyordum kotamı doldurmadığım halde :) sonra ttnet aa özür dileriz dediler ve düzelttiler.

Lazzz

Müdavim
Müdavim
Reaksiyon puanı
3,278
Bir cep telefonu ile modeme bağlanıp hız testi yaparmısnız ?

AlicanSaritas

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0

TEGİN

Müdavim
Müdavim
Reaksiyon puanı
92
Adil Kullanım Kotası' nı aştığım için benim hızım da 8'den 3'e düşürülmüştü fakat kalan sürede yine 8 üzerinden fatura aldılar. Burda ilk cümledeki tamlamaya gönderme yapıyoruz. Sonra hakkımızı helal etmiyoruz.

sdelta

Müdavim
Müdavim
Reaksiyon puanı
140
Forumda TTNETDESTEK diye bir üye vardı bir zamanlar, ne oldu ona ?

TBM

Müdavim
Müdavim
Reaksiyon puanı
358
Yanlış hatırlamıyorsam akk değerleri düşürülmüştü 10 gb daha.

S

SDN Okuru

SDN Okuru
peki tekrar düzelir mi bende 25 mayısta oldu ne zaman düleiyor ve düzgün iken kaç gün oluyor ?