İnternet Hızı Sorunum .

• Konuyu başlatan Konuyu başlatan Gs_Li
  • Başlangıç tarihi Başlangıç tarihi

Gs_Li

Asistan
Reaksiyon puanı
0
arkadaşlar ben torrent olarak film , oyun v.b şeyler indiriyorum önceden 800 kb/s çekerken şuan 50 kb/s çekiyorum nedeni ne olabilir. ?? ? ?

Darknes$

Rektör
Emektar
Müdavim
Reaksiyon puanı
351
İndirdiğiniz torrent ile alakalı bir durum olabilir, seed azdır.

Gs_Li

Asistan
Reaksiyon puanı
0
İndirdiğiniz torrent ile alakalı bir durum olabilir, seed azdır.
aynı oyunu deneme amaçlı iki ay üstüste yükledim cod mw3 ilkayda başlarda (%10,%25 arası) 800 kb/s ile çekerken
ikinci ay aynı şekilde 26 kb/s ile çektim . ttneti aradım ve en hızlı paketi kullanıyormusum .

ck-xe

Müdavim
Müdavim
Reaksiyon puanı
39
Torrent bu. Seed sayısı az olduğunda ya da leech sayısı seed sayısına oranla çok fazla olduğunda, yavaş indirmesi normal, olağan, doğal, sıradan, tabii bir olay... (bir de seed yapanlar upload hızlarını kısarlarsa da yavaş indirebilir.)

Elusive

Müdavim
Müdavim
Reaksiyon puanı
260
Torrent te aynı dosyayı 3 mb/s ile de çekebilirsin 10 kb/s ile de.
Atiyorum 1000 kişi seed ederken 10 kişi leech ediyorsa yüksek hızda indirsin. Tam tersi durumda da pert olur indiremezsin.
Sanirim yenisin torrent isinde.

Gs_Li

Asistan
Reaksiyon puanı
0
Torrent bu. Seed sayısı az olduğunda ya da leech sayısı seed sayısına oranla çok fazla olduğunda, yavaş indirmesi normal, olağan, doğal, sıradan, tabii bir olay... (bir de seed yapanlar upload hızlarını kısarlarsa da yavaş indirebilir.)
hmm peki partlı olarak dosya indirme programı varmı bir iki program denedim ama ikisindede başaramadım

- - - Mesaj Güncellendi - - -

Torrent te aynı dosyayı 3 mb/s ile de çekebilirsin 10 kb/s ile de.
Atiyorum 1000 kişi seed ederken 10 kişi leech ediyorsa yüksek hızda indirsin. Tam tersi durumda da pert olur indiremezsin.
Sanirim yenisin torrent isinde.
2 senedir torrent işindeyimde bu sorunla hep karsılasıyorum . bildiginiz partlı dosya indirme programları var ise bilgilendirirseniz sevinirim.

Darknes$

Rektör
Emektar
Müdavim
Reaksiyon puanı
351
Adil Kullanım Kotası/Noktası

50gb download yaptıktan sonra hız düşmesi olayı..