İnternet hat değerlerinden anlayan bakabilir mi

Bu konuyu okuyanlar

Yasiin

Dekan
Hocam 35mbit'e kadar paketindeyim ben. Düzeleceğinin garantisini verseler en üst paket neyse ona geçeyim sorun yok. Lakin altını çiziyorum düzeleceğinin garantisini vermeleri lazım.

Hakkı abinin değindiği şey genelde sponsorlu olur. Türknet sponsorlu içerik yaptırmıştır, ondan ilgilenicem demiştir. Hakkı abiyi artık sadece sponsorlu içeriğin yüzü olarak gördüğümüz için samimi gelmiyor açıkçası ^_^
Binada kutuyu kullanan tek ben varım. Birde 5.kat kendi fiber kutusunda türkcell kullanıyor. Bu tarz sorunlar yaşamayacağımın garantisini veren bir tanesine geçeceğim.
Bu hız olayları ile ilgileneceğini söylemiş Twitter üzerinde aşırı bir şikayet var sizin hat değerleriniz gayet normal oldukça iyi. Sorun telekom yada sizden kaynaklı değil türknet kaynaklı gibi duruyor.

Szayel

Profesör
Bu hız olayları ile ilgileneceğini söylemiş Twitter üzerinde aşırı bir şikayet var sizin hat değerleriniz gayet normal oldukça iyi. Sorun telekom yada sizden kaynaklı değil türknet kaynaklı gibi duruyor.
Valla beklediğim şeyler olduğunda türknet isteğimi vermezse çıkacağım hocam.
Mesaj otomatik birleştirildi:

Ben TürkNet kullanıyorum 100'lük paketteyim neden çıkmanız gerekiyor? Şu an Bursa bölgesinde bi hız düşüş sorunu var bildiğim başka bir sorun ben yaşamadım.
Türknetin politikaları yüzünden?
Gece bir tane muhattap yok,
Gündüz, gece açılan kayda sorun yok diye çözüldü tiki koyuyorlar,
Her karantinada durum aynı,
Parayı çatır çatır alıyorlar ama ?

Yasiin

Dekan

Memur gibi çalışıyorlar onlar sanırım akşam 6-7den sonra muhatap bulamıyorum.

Airbus

Asistan

Evet can sıkıcı bir durum. Gece vakitleri performans düşüşü sorunu yaşıyorsanız şu konuya bir göz atın isterseniz. Çözülmesi için belli başlı bir şeyler istemişler
1606206472042.png

Szayel

Profesör
@Airbus,
Hocam bu bile rezillik. Kaç günden beri verdikleri cevap " bizde sorun yok. bilgisayarınız, kablonuz veya modeminiz sorunlu " diyen ekip şimdi bizden mi destek istiyor ?

Bugüne kadar modem kur geç arkana bakma olayında detaya ilk defa türknet sayesinde girdim. Yeni olduğum konular olsa da bence bu şekilde yardım istemeleri ehil olmamalarından kaynaklanıyor.

Yahu açılan onca destek kaydı var gidip baksana!!

Airbus

Asistan
@Airbus,
Hocam bu bile rezillik. Kaç günden beri verdikleri cevap " bizde sorun yok. bilgisayarınız, kablonuz veya modeminiz sorunlu " diyen ekip şimdi bizden mi destek istiyor ?

Bugüne kadar modem kur geç arkana bakma olayında detaya ilk defa türknet sayesinde girdim. Yeni olduğum konular olsa da bence bu şekilde yardım istemeleri ehil olmamalarından kaynaklanıyor.

Yahu açılan onca destek kaydı var gidip baksana!!
Aslında öyle ama bende mesela sorun yok. İstanbuldayım. Sanırım sadece belli bölgelerde var. Yorum yapamıyorum. Türkiyede iyi bir ISS yok maalesef. Kötünün iyileri var.

SDN Son Haberler