Öneri İnternet Gereksinimi Olmayan Oyun Tavsiyesi

Bu konuyu okuyanlar

yedek1000

Asistan
Cezalı
Reaksiyon puanı
71
Merhaba
Telefonda çevrimiçi olmadan oynayabileceğimiz oyun tavsiyesinde bulunur musunuz? Dead Cell indirecektim biraz oynamıştım ama kaldığı yerden devam etmeme durumu biraz sinir bozucu.

Tavsiyelerinizi bekliyorum, ücretlide olabilir.

Alioth

Asistan
Reaksiyon puanı
396
Merhaba
Telefonda çevrimiçi olmadan oynayabileceğimiz oyun tavsiyesinde bulunur musunuz? Dead Cell indirecektim biraz oynamıştım ama kaldığı yerden devam etmeme durumu biraz sinir bozucu.

Tavsiyelerinizi bekliyorum, ücretlide olabilir.
kaldığı yerden devam etmemesinin sebebi oyunun tarzı o, oyunda güçlenmek için ölmen gerekiyor her öldüğünde öncekinden daha güçlü oluyorsun,tavsiye olarak "brawlhalla" yı öneririm (oh pardon çevrimdışıyı görmemişim)

basit

Müdavim
Cezalı
Reaksiyon puanı
6,528
Dijital mağazalarda satılmadığı için;
The Amazing Spiderman serisini gönül rahatlığıyla indirebilirsin.

Alioth

Asistan
Reaksiyon puanı
396
Oddmar diye bir platform oyunu var bir bak istersen internetsiz oynanıyor (türk yapımı olmasına rağmen şahane bir oyun)

yedek1000

Asistan
Cezalı
Reaksiyon puanı
71
kaldığı yerden devam etmemesinin sebebi oyunun tarzı o, oyunda güçlenmek için ölmen gerekiyor her öldüğünde öncekinden daha güçlü oluyorsun,tavsiye olarak "brawlhalla" yı öneririm (oh pardon çevrimdışıyı görmemişim)
Ölünce kazandığım her şeyi kaybediyordum bilgisayarda.

Alioth

Asistan
Reaksiyon puanı
396
Ölünce kazandığım her şeyi kaybediyordum bilgisayarda.
evet öyle zaten,Şimdi sana canavar kestikçe parşömen tipi kağıtlar düşmüş olması lazım onları bölüm bitimindeki odada olan sırtında mavi kapsül olan dayıya veriyorsun onları açtıktan sonra ölü hücreleri ile sonraki oyunlarında onları kullanma şansın oluyor karşına çıkma olasılığı ya da daha fazla öyle eşya açarak daha da güçleniyorsun yeni mutasyonlar açıyorsun daha değişik yeteneklerin oluyor ve devam ediyorsun her öldüğünde bir şey kazanmıyorsun ama kaybetmiyorsunda o canavara karşı ne yapman gerektiğini öğreniyorsun yani anlayacağın aslında sen her öldüğünde daha güçlü oluyorsun,en başta tek yediğin canavarlara bu sefer sen tek atmaya başlıyorsun.

yedek1000

Asistan
Cezalı
Reaksiyon puanı
71
evet öyle zaten,Şimdi sana canavar kestikçe parşömen tipi kağıtlar düşmüş olması lazım onları bölüm bitimindeki odada olan sırtında mavi kapsül olan dayıya veriyorsun onları açtıktan sonra ölü hücreleri ile sonraki oyunlarında onları kullanma şansın oluyor karşına çıkma olasılığı ya da daha fazla öyle eşya açarak daha da güçleniyorsun yeni mutasyonlar açıyorsun daha değişik yeteneklerin oluyor ve devam ediyorsun her öldüğünde bir şey kazanmıyorsun ama kaybetmiyorsunda o canavara karşı ne yapman gerektiğini öğreniyorsun yani anlayacağın aslında sen her öldüğünde daha güçlü oluyorsun,en başta tek yediğin canavarlara bu sefer sen tek atmaya başlıyorsun.
Buna hiç dikkat etmemiştim, birde telefonda deneyeceğim.

yedek1000

Asistan
Cezalı
Reaksiyon puanı
71
Haberin olsun bu sadece bu oyunu özel bir olay değil bu bir oyun türü adı da roguelike en büyük örneği büyük ihtimalle duymuşsundur Dark Souls
Yalan olmasın duymamıştım. Öğrenmiş oldum, Dark Souls oyunun adını bir yerlerden duydum ama oynamadım. İş hayatına atılınca baya uzak kaldım oyun dünyasına.

vigilantemre

Müdavim
Reaksiyon puanı
1,537
Justice Rivals 3 - FPS türündedir. Açık dünyada polis veya soyguncu olarak oynayabiliyorsun, araba, helikopter kullanabilirsin. Ve en önemlisi karakolun içinde gezebiliyorsun :D Oyunun zamanla daha da gelişeceğini düşünüyorum.

Zaptiye Osmanlı - TPS türündedir. Açık dünyada bir Osmanlı zaptiyesisin (Polis) ve hikaye birden fazla şehirde geçiyor. Halkı rahatsız eden, rehin alan, evleri yakan çetelerle mücadele ediyorsun, hatta su taşıyarak yangını söndürüyorsun, hatta oyunda ezan okunduğunda istersen camiye gidebiliyorsun. Yeni silahlar, koruyucu yelekler alabilirsin ve tekkeye giderek inzivaya çekilip yeni yetenekler kazanabilirsin. İlk başta belki sıkabilir ama oynadıkça bağımlısı olursun. Türkçe seslendirme vardır.

Adalet Namluda 1 ve 2 - TPS türünde bir oyundur (karakterin arkasından bakarsın), Oyunda Türk askerisin ve teröristlerle mücadele ediyorsun, yeni silahlar, ekipmanlar vb. şeyler alabiliyorsun. İlk oyunda sınıf seçme özelliği vardır, bir level içinde sniper, piyade ve tank arasında geçiş yapabilirsin.

Ben aklıma geldikçe yazarım, mobil oyunlarla aram iyidir :)

ozcevı

Asistan
Reaksiyon puanı
41
Okey tavla poker falan vardır. Yalnız online oyunlar dışında çok sıkıcı oluyor.