İnternet bağlantımın açılmasını 5 gündür bekliyorum

koalayavrusu

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
İyi günler arkadaşlar ttnet yalın internet aboneliğim, 5 gün önce açtım,bana en fazla 3 güne internet bağlantınız gelecek dediler.İzmir de oturuyorum.Altyapı falan olmasa tamam diyeceğim.5 gündür 20 tane şikayet email i attım atabileceğim her yere 2 kez müşteri hizmetleriyle konuştum diyorlar ki hattınız aktif ama sinyal yok gözüküyor sorun santralden çözeceğiz diyorlar.adsl işığı hiç yanmadı şimdiye kadar yanıp sönse hadi bağlantı kurulmaya çalışılıyo diyeceğim.Artık sinirden ağlıcak duruma geldim.Keşke hiç o imzayı atmasaydım.

Yeni abonelik yaptıracak arkadaşlara söylüyorum biraz daha düşünün.Sonra pişman olursunnuz.

arkadaşlar sorunu çözmem için ne yapmam gerekkiyor lütfen yardım edin

erenberk

Rektör
Reaksiyon puanı
101
Müşteri hizmetlerini aramaya devam et, tek yapabileceğin bu.

ahmtyks

Asistan
Reaksiyon puanı
2
banada aynısı oldu hocam santral dediler değilmiş ağ bağlantısını devre dışı bırakıp tekrar aktifleştirdim düzeldi yani sorunun herşeyden olabilir ttneti hiç sevmem ben turkcell vınn kullanıyorum ama suç onlarda değildir abone kazanmak için sen çinde olsan seni alırlar o kadar para göz hepsi sanmıyorum yani sorun herşey olabilir kısaca, bu arada vınn süper bişey tabi sınırsız kampanyası varken süperdi o zaman almıştım şuan yeni aboneler giremiyor

koalayavrusu

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
arkadaşlar aynı sorunla karşılaşan veya nasıl çözebileceğimi bilenler varsa lütfen yardımcı olsunlar.teşekkür ederim

WebNick

Profesör
Reaksiyon puanı
12
Neden ısrarla sorun çözümü istiyorsunuz. adam yazmış işte. bu işin tek çözümü müşteri hizmetlerini arayıp durumu izah etmektir.

Kadir Sekme

Profesör
Reaksiyon puanı
2
Aynı şey bir kaç gün önce benim başıma geldi. Müşteri Hizmetlerini şiddetle aramalısın. Yoksa önemsemiyorlar :)

SHaDeWRoX

Asistan
Reaksiyon puanı
8
Bende bağlantı sorunu olmuştu. Müşteri hizmetlerini aradım faydalı olmamıştı sonra bağlattı*ım TTNEt bayisine gitti arıza kaydı açtılar ertesi güne çözülmüştü

oslun

Dekan
Reaksiyon puanı
33
aynı sorun bende de oldu en sonunda modem bozuk dediler, baska modem denedim yine olmadı. Bi ekip geldi hatta sorun oldugunu söyledi, 5 dakikada hallettiler. Eve ekip gelmesini iste, gelip kontrol etsinler.

Premium1234

Asistan
Reaksiyon puanı
0
5 gün yine iyi ben tam 3 ay bekledim bundan 4 sene önce 2008 yılının haziran ayında başvuru yaptım eylül'de bağlandı internetim.

mcandan

Asistan
Reaksiyon puanı
0
sen yanlısı en başta yapmıssın, başka internet saglayıcısı bulamadınmı be kardesim :D ttnet ümitsiz vaka

koalayavrusu

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
müteri hizmetlerini aradım durumu izah ettimBir şey yaptıları yok neyse artık pazartesi bayisine gidicem teşekkür ederim arkdaşlara.

Koca Adam

Profesör
Reaksiyon puanı
13
Bayiye gidin onlarda telekomun merkezini arasinlar tabi girisiniz yapilmis ise giris yapilmadiysa yapilir sonra merjezden tek bir onay ile baglanti acilir

sercangüler

Asistan
Reaksiyon puanı
1
en keskin çözümü söyliyim sana... ısrarla yetkili iste müşteri hizmetlerinden. takım lideri filan gelir karşına o kişi işlemlerini hızlandırır

Uğurcan7

Asistan
Reaksiyon puanı
1
tiiitiiinete saydırmak çözüm değil;;;;;;;;;;;;;;

Türk Telekom Müdürlüğüne git evinin yakınında bir tane olacak muhakkak,oradaki çay içen rahat adama de ki benim bağlantım açılmadı,o da sana diyecekki tamam açarız,sende diyeceksin ki tamam hemen açın.

olay bu kadar tabi beni dinlersen,hemen müdürlüğe git yani.Müdürlük=Santral ..

Georgiadhq

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
If everybody mentions Michael Kors Watches Sale ordering various basketball sneakers, the retailer's prime fashion this occurs to our take charge of is Appearance Jordan line. No other develop or maker arrives as good as this Jordan sneakers respecting this word-for-word objective anyone is longing for obtain Shabby Jordan Shoes in all example and in combining fashion Michael Kors Sale. When the same talks hither the rating of your Jordan Shoes profile, he or she can uncover that approximately all ED Hardy Bikini this underline are rated above 8 in ten. So no surprise anyone would like to father their hands on Chanel J12 Replica. In the year 1985 Peter Moore and Nike developed a changed producer of sneakers with the all time wonderful NBA player Michael jordan Jordan which revolutionized the NBA accessories¡¯ universe. Since that spell Nike is creating Jordan sneaker per year supervised the very much Jordan Sitter since Haughtiness Jordan range. So undoubtedly there's been twenty five vivid Pretence Jordan starting with Jordan DIVERS to Michael Kors Watches Outlet. http://edhardybikini.iconosites.com...o/http://replicachanelwatchesinfo.weebly.com/

S

SDN Okuru

SDN Okuru
aynı sey benimde basıma geldi net baglattım adamlar acılır dediler acılmadı bende türk telekoma gittim biraz çıkıştım adama iptal ettiriyorum dedim adam hemen degişti bi anda yalakalıga basladı sonra pttyi aradı ordan bizim evi aramıs adamın biri kardeşimi yönlendirmiş 10 dk sonra kardesim aradı netin geldiğini söyledi tavsiye ederim

S

SDN Okuru

SDN Okuru
üye yapmak için günde 50 defa arıyorlar geçişinizle falanla filanla tüm biz ilgileneceğiz diyorlar aslı astarı yok yüz defa kaydettiler tabi her arayan ttnetten arıyorum diyor %99,99 yalan bayidirler güveniyorsun kayıt yaptırıyorsun ne isterlerse yolluyorsun iş onay ve kullanıcı kodu şifresi yollamaya gelince ilgilenen yok 3 gün geçti hala şikayet dilekçesi yazıyorlar başka bir gelişme yok ...türk telekoma hiççç yakışmıyor....