İnternet altyapım yok ne yapmalıyım.

Bu konuyu okuyanlar

Salih1293

Öğrenci
Reaksiyon puanı
2
Merhaba arkadaşlar . Öğrenciyim ve dersleri takip etmem gerekiyor daha önce hiç deneyimim olmadığından soruyorum. eve internet bağtatmak istiyorum ama altyapı yok ve altyapı oluşturma 24 ay sürebilir diyorlar internet saglıcıları. Alternatif ne yapabilirim? Bu kunuda bilgisi olan varsa paylaşırsa memnun olurum :)

gorkemkarakas

Öğrenci
Reaksiyon puanı
39
Merhaba arkadaşlar . Öğrenciyim ve internetleri takip etmem gerekiyor daha önce hiç deneyimim olmadığından soruyorum. eve internet bağtatmak istiyorum ama altyapı yok ve altyapı oluşturma 24 ay sürebilir diyorlar internet saglıcıları. Alternatif ne yapabilirim? Bu kunuda bilgisi olan varsa paylaşırsa memnun olurum :)
Superbox. Turkcellin çektiği her yerde prize taktığınızda internete bağlanabiliyorsunuz

ODii

Öğrenci
Reaksiyon puanı
38
Superbox kullanabilirsin. Sınırs
Merhaba arkadaşlar . Öğrenciyim ve dersleri takip etmem gerekiyor daha önce hiç deneyimim olmadığından soruyorum. eve internet bağtatmak istiyorum ama altyapı yok ve altyapı oluşturma 24 ay sürebilir diyorlar internet saglıcıları. Alternatif ne yapabilirim? Bu kunuda bilgisi olan varsa paylaşırsa memnun olurum :)
Superbox kullanabilirsin. Sınırsızı baya pahalı ama ona göre bak derim. Turknet var. Sitesinden altyapıyı sorgulayıp ne kadar hız alabileceğini görebilirsin. Taahhüt şartı yok diyebiliyorum.