Intel UNDI PXE2-0 (build 083) Check Cable Connection ve STOP: 0x000000B4 Mavi Ekran Hatası

Bu konuyu okuyanlar

77numara

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Arkadaşlar benim laptopta olan bu hatalar var. Bu sorunların çözümü için ne yapabilirim, ne gibi önerileriniz var? PC markası Lenovo G550 - İ5 İşlemci 4 GB RAM 2 GB AMD Ekran kartı, işletim sistemi Windosw 7 64 bit.
bilgisayar açıldıktan yarım saat 1 saat sonra falan bu sorunlar oluşuyor .kendiliğiden bu ekrana dönüyor . bende pc yi power düğmesine basılı tutup kapatıyorum 1 dk sonra geri açıyorum düzeliyor. aradan 2- 3 saat sonra yeniden böyle bir sorunla karşılaşıyorum.
f2-min (1).jpg
f1.jpg

Aşağıdaki fotolardan sorunlara bakabilirsiniz. Çözüm önerileriniz nelerdir ?

giskur11

Profesör
Reaksiyon puanı
160
Arkadaşlar benim laptopta olan bu hatalar var. Bu sorunların çözümü için ne yapabilirim, ne gibi önerileriniz var? PC markası Lenovo G550 - İ5 İşlemci 4 GB RAM 2 GB AMD Ekran kartı, işletim sistemi Windosw 7 64 bit.
bilgisayar açıldıktan yarım saat 1 saat sonra falan bu sorunlar oluşuyor .kendiliğiden bu ekrana dönüyor . bende pc yi power düğmesine basılı tutup kapatıyorum 1 dk sonra geri açıyorum düzeliyor. aradan 2- 3 saat sonra yeniden böyle bir sorunla karşılaşıyorum.Ekli dosyayı görüntüle 13580 Ekli dosyayı görüntüle 13581

Aşağıdaki fotolardan sorunlara bakabilirsiniz. Çözüm önerileriniz nelerdir ?
Sorun ekran kartı gibi duruyor ekran kartı ayarından inteli seçip onu kullanmaya başla ondada aynı sıkıntı oluyorsa amd ye geç onu kullanmaya başla ikisinden birinde sorun çözülür diye umuyorum.
Aynı sıkıntı bendede var geçişli ekran kartlarındaki en büyük sıkıntılardan.